Wenko Static-Loc: Skvělý samodržící stojan na toaletní papír


Není vrtačka váš kamarád? Nebo se vám jen nechce vrtat do stěny a obkladu, protože se bojíte případného poškození? Řešením na tuto situaci je Wenko!

Kdo a co je Wenko?

Tato značka představuje praktické držáky a háčky, které snadno drží bez lepidla a vrtání. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží. Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete zavěsit vše potřebné.

Jak Wenko Static-Loc funguje?

Static-Loc používá speciální technologii, která umožňuje uchycení k jakémukoli hladkému povrchu bez lepidla a vrtání. Díky tomu se dá použít na mnoho věcí, jako jsou držáky na nádobí v kuchyni, police v koupelně a samozřejmě stojany na toaletní papír.

Jak je snadné použít Static-Loc?

Static-Loc je velmi jednoduchý na použití. Stačí odstranit kryt, umístit na požadované místo a stisknout. Ujistěte se, že povrch je hladký a suchý, aby přísavka mohla správně držet.

Toaletní papír na stojanu

Jak snadno můžete toaletní papír vyměnit?

Když je na stojanu potřeba vyměnit toaletní papír, není potřeba nic dokupovat. Stačí odstavit horní část stojanu a vyměnit prázdnou rolku za plnou. Následně zase nacvaknout horní část stojanu na spodní část a papír je opět k dispozici.

Co dělat, pokud se stojan nedrží?

Pokud se stojan na toaletní papír nechce držet, je možné, že povrch, na který je aplikován, není hladký a suchý. V tomto případě stačí to nejdůležitější – čistit. Samotnou přísavku můžete také omýt a nebo ji nechte ponořenou do vody na několik hodin, poté ji opět osušte a nasaďte zpět.

Toaletní papír na stojanu

Celý stojan nebo háček jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, věšák půjde s vámi.

Závěr

Wenko Static-Loc je velmi užitečné řešení, pokud nechcete používat vrtačku a hledáte snadné řešení na uchycení věcí bez nutnosti hojných dělnických prací. Stojan na toaletní papír bude vizuálně i prakticky krášlit váš toaletní prostor.

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.