Vinylová podlaha STILISTA – skvělý výběr pro vaši domácnost!

Vinylové podlahy jsou stále oblíbenější volbou pro mnoho domácností. Nabízejí mnoho výhod, jako je jednoduchá instalace, vysoká odolnost a snadná údržba. Mezi tímto širokým výběrem nabídek vyniká především vinylová podlaha STILISTA. Tento produkt nabízí skvělou povrchovou strukturu, která na první pohled vypadá velmi přirozeně.

Skutečná povrchová struktura s vysokou odolností

Když se podíváte na vinylovou podlahu STILISTA, rychle si všimnete, že to není jen obyčejný plastový povrch. Tento produkt vypadá skutečně přirozeně, což jej činí ideálním řešením pro širokou škálu místností. Můžete si být jisti, že vinylová podlaha STILISTA bude vydržet mnoho let, aniž by se opotřebovala.

Stilista® dekorativní desky byly testovány a odpovídají všem normám týkajícím se hořlavosti (BS EN 13501), obsahu formaldehydu (EN 717-1), odporu (EN660-1), protiskluznosti (DIN 51130), odolnosti proti skvrnám (EN423), odolnosti proti plísním (ASTM G21) a mnoho dalšího. Podlaha je tedy schválena evropskou normou pro klasifikaci pružných podlahových krytin, což znamená, že splňuje všechny nezbytné bezpečnostní standardy.

Jednoduchá instalace a vhodnost pro mnoho prostor

Jedním z hlavních důvodů, proč je vinylová podlaha STILISTA stále oblíbenější, je snadná instalace. Podlaha lze položit s oboustrannou lepicí fólií nebo speciálním lepidlem na všechny pevné a rovné povrchy. Jednou z nejdůležitějších vlastností této podlahy je její odolnost vůči vodě, což znamená, že je vhodná i pro koupelny a WC.

Technická data

  • ideální pro vlhké prostory
  • přirozená optika, hmatatelná dřevěná struktura
  • vhodná pro pevné a rovné podklady
  • tepelná a kročejová izolace
  • velmi odolná a nenáročná na údržbu
  • třída služeb: 23/31 (soukromé s vysokým využitím / komerční s nízkou spotřebou)
  • odolná vůči plísni, antistatická, příjemná pro alergiky
  • protiskluzová
  • rozměry palube

Vinylová podlaha STILISTA je proto ideálním řešením téměř ve všech oblastech použití. Pokud hledáte trvanlivou, kvalitní a snadno udržovatelnou podlahu, pak by vaší volbou měla být vinylová podlaha STILISTA. Objednejte si ji ihned na maliboo.cz.

Vinylová podlaha STILISTA - Tmavý dub

Vinylová podlaha STILISTA - Tmavý dub

Vinylová podlaha STILISTA - Tmavý dub

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.