Velký šedý květináč Prosperplast LEXO CIRKLE s průměrem 100 cm

Nic nepodtrhne krásu květiny tak, jako správně zvolený květináč. Prosperplast představuje květináč LEXO CIRKLE, který je vyrobený z odolného a dobře omyvatelného plastu. Tento květináč lze použít pro výsadbu květin venku i uvnitř, a díky svým rozměrům má dostatek prostoru pro růst a rozvoj rostlin.

Různé rozměry květináče LEXO CIRKLE

Květináč LEXO CIRKLE je k dostání ve třech různých rozměrech – 60 x 60 x 55 cm, 80 x 80 x 74 cm a největší variantou je květináč s průměrem 100 cm a výškou 91,5 cm. Tento největší květináč má objem 230 litrů a může zvládnout výsadbu i velkoplošných rostlin.

Popis největšího květináče LEXO CIRKLE

Největší variantu květináče LEXO CIRKLE s průměrem 100 cm má barvu šedý kámen a váží 16 100 g. Tento květináč je prostorný a zároveň elegantní díky svému modernímu designu. Může skvěle sloužit na velkých terasách či u vchodových dveří. Díky svému odolnému materiálu a povrchové úpravě je květináč odolný vůči povětrnostním vlivům, a proto ho můžeme použít také do exteriéru.

Květináč LEXO CIRKLE má tyto rozměry:

  • Délka: 100 cm
  • Šířka: 100 cm
  • Výška: 91,5 cm
  • Objem: 230 l
  • Barva: Šedý kámen
  • Hmotnost: 16 100 g

Díky svému designu poskytuje květináč LEXO CIRKLE velké možnosti výsadby různých druhů květin a rostlin. Vybrat si můžeme například okrasné trávy, kvetoucí keře nebo vysoké kvetoucí rostliny.

Pokud hledáte prostorný a zároveň elegantní květináč pro Vaše rostliny, Prosperplast květináč LEXO CIRKLE s průměrem 100 cm je tím správným řešením pro Vás. Nečekejte a vyberte si tento praktický a stylový květináč na https://www.maliboo.cz/produkt/prosperplast-kvetinac-lexo-cirkle-sedy-kamen-varianta-100-cm.

Květináč Prosperplast LEXO CIRKLE s průměrem 100 cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.