Tmavě modrá skříňka Tom Tailor Color Bath s lakovaným povrchem pro umyvadlo 45 x 65,5 cm


Tmavě modrá skříňka Tom Tailor Color Bath pro umyvadlo 45 x 65,5 cm

Color Bath značky Tom Tailor je kolekce koupelnového nábytku, která uchvátí svými hravými a veselými barvami. Tato tmavě modrá skříňka pod umyvadlo je jedním z osmi různých barevných provedení. Kromě toho, že je velice stylová a atraktivní, nabízí také praktické využití volného místa pod umyvadlem.

Lakováním o ochranu proti vlhkosti a prachu

Použité lakované MDF zajišťuje vysokou odolnost vůči prachu a vlhkosti – díky tomu se skříňka skvěle hodí do koupelny a snadno se udržuje v čistotě.

Skříňku lze zavěsit na stěnu, ale můžete si k ní také dokoupit masivní dubovou podnož, díky které bude vypadat vzdušněji. Pozn.: Podnož není součástí balení. Skříňka je dodávána bez umyvadla a baterie.

Praktická úložná možnost

Tom Tailor Color Bath skříňka pod umyvadlo nabízí dostatek úložného prostoru v podobě jedné zásuvky a jedné otevřené police. Díky tomu se můžete snadno zbavit nepořádku v koupelně a udržovat vše v perfektním pořádku.

Pokud hledáte stylovou, praktickou a kvalitní skříňku pod umyvadlo, nemůžete se splést s touto skvělou volbou. Pro více informací navštivte stránku brega.cz.

Tmavě modrá skříňka Tom Tailor Color Bath pro umyvadlo

Tom Tailor Color Bath skříňka pro umyvadlo je skvělou volbou pro koupelnu. Díky své praktičnosti a stylovému vzhledu ji oblíbíte hned na první pohled. Vyberte si jeden z osmi různých barevných provedení a získejte úložný prostor v podobě zásuvky a otevřené police. Užijte si vysokou odolnost vůči prachu a vlhkosti díky použití lakovaného MDF. Pokud si dokoupíte masivní dubovou podnož, bude skříňka navíc vypadat velmi vzdušně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.