Tempo Kondela a jeho Němý sluha – hudební fúze s ELO


Moderní design pro praktické využití

Němý sluha je název stojanu na oblečení, který se hodí do každé domácnosti. Je výbornou volbou pro ty, kteří potřebují odložit své šatstvo a zároveň si přejí mít u sebe moderní a elegantní designový kousek. Tempo Kondela je značka, která se snaží spojovat kvalitu s dizajnem a tento němý sluha je pro to dokonalým důkazem.

Detaily provedení

Moderní němý sluha má podstavec z fóliované MDF v barvě buku. Věšák na kalhoty a ramínko jsou kovové v provedení lesklý chrom, s efektními bukovými zakončeními. Tento design vytváří jedinečnou kombinaci přírodního materiálu a moderního kovového lesku.

Všestrannost využití

Němý sluha moderního designu se hodí do šaten, ložnic, dětských či studentských pokojů nebo všude tam, kde potřebujeme odložit šatstvo. Tempo Kondela se snaží přinášet řešení pro všechny a tento produkt je úplně ideální i pro kanceláře. Díky své velikosti se osvědčil i k občasnému odkládání saka v rámci firemních schůzek a prezentací.

Dodávka demontovaného výrobku

Zboží je dodáváno v demontu, což umožňuje snadné uskladnění a přepravu. Montáž je velmi jednoduchá a nezaberete s ní více než pár minut.

Tempo Kondela Němý sluha ELO 2

Chcete si pořídit tento moderní designový kousek pro svůj domov nebo kancelář? Navštivte stránku produktu na Naradí.cz a poznejte krásu spojení designu a praktičnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.