Stylová nástěnná police Kalune Design ARMONI III – moderní doplněk do interiéru

Nástěnná police ARMONI se hodí do jakékoliv místnosti a nabízí spoustu úložného prostoru. Má mnohostranné využití, vhodná na vystavení knih, dekorací a mnoho jiných potřebných věcí. Díky konstrukci si snadno nastavíte výšku jednotlivých polic. Je vyrobena z melaminové desky 18 mm.

Specifikace Kalune Design ARMONI III

Barva: Bílá/Cerna

Šířka (přesně): 72 cm

Hloubka (přesně): 20 cm

Výška (přesně): 118 cm

Maximální zátěž na jednu polici: 7 kg

Nástěnná police Kalune Design ARMONI III je vyrobená z kvalitní melaminové desky a nabízí různorodé využití. Hodí se do mnoha prostor, jako jsou obývací pokoje, ložnice či kanceláře.

Moderní design

Prostorově úsporná velikost police ARMONI III a moderní design umožňují, abyste chuťově ladili interiér a stavěli účelné hranice. Je také vhodná pro malé místnosti nebo pro prostorové řešení na stěně vedle nábytku.

Kalune Design ARMONI III

Nástěnná police Kalune Design ARMONI III je dodávána v demontovaném stavu s nutným materiálem pro upevnění na stěnu. Pro montáž stačí použít základní nástroje a zvládne ji každý.

Bezpečnost

Nástěnná police Kalune Design ARMONI III je testována a splňuje evropské bezpečnostní normy. Police jsou vyrobeny tak, aby se nestaly ozbrojenými projektily v případě otřesu.

Přemýšlíte o pořízení této úchvatné nástěnné police? Neváhejte a sledujte náš web, nástěnná police Kalune Design ARMONI III je k dispozici v našem eshopu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.