Video

Animovaná mapa ukazuje jak se šířilo pět největších světových náboženství v průběhu dějin - hinduismus, buddhismus, křesťanství, judaismus a islám. Tyto náboženské skupiny formovaly běh historie.

 

 

Podivuhodné vyprávění o osobní sedmileté zkušenosti cestování v astrálních a paralelních světech, o propojenosti dimenzí a jejich prolínání, o duchovních průvodcích a škole Lásky, kterou "tam" Tomáš navštěvoval. – Vystoupení na 14. Setkání Gošárníků v hotelu Fontána na Brněnské přehradě.

Přednáška půvabné Lucie o zdraví ženských pohlavních orgánů, jak se pročistit a jak být zdravou bohyní.

Mateřství, detoxikace před početím, neplodnost žen. - Přednáška zaměřená jak na psychologii člověka, tak na stravu. Povídání Lucie o jejím prožitku těhotenství, potratu a přípravě na mateřství.

Vynikající rozhovor Jardy Duška s Martinou Kociánovou, v rozhlasovém pořadu KUPŘEDU DO MINULOSTI, vysílaném na ČRo Dvojce od února 2014.

Kdo byl ve skutečnosti Král Artuš - legenda nebo reálná postava? Nové informace ve světle vědy.

Přednáška Jany Štrausové vychází z její vlastní dlouholeté zkušenosti učitelky mateřské školky, kde provádí svůj výzkum. Pokud je pravda, co říká a co nashromáždila, a vše tomu nasvědčuje, pak nastal čas ve vzdělávacím systému MYSLET I UČIT zásadně jinak.

Jsem na cestě k probuzení, ale moje osamělost a to, že nemám partnera, je pro mě překážkou v mém duchovním rozvoji. Dostávám se do hlubokých depresí, i přestože dělám, co můžu, abych zůstal v přítomném okamžiku, než abych stále trval na svých tužbách. Můžete mi dát nějakou radu?

O snech, o improvizaci, o životě tak jak funguje a o dalších zážitcích ze života vypráví Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a různorodí různě posazení diváci v první letní léta páně :o) 2014 Duši K, která probíhala v Divadle Kampa v Praze.
 

Brány z jiných dimenzí. Poodkryjte tajemství, jež obestírá záhadu největších a nejúžasnějších kruhů v obilí, které se kdy objevily. Tvůrci těchto paranormálních útvarů zůstávají nadále neznámí. Po mnoha letech usilovného zkoumání důkazy stále naznačují, že v pozadí tohoto fenoménu by mohly být nepozemské vlivy.

Spolu s tím, jak se za účelem vzniku nových monokulturních plantáží mýtí obrovské plochy porostů, požírá pěstování krmné sóji nebývalým tempem amazonský deštný prales.

Ve volných hodinách a nocích začal Erich psát svou první knihu. Titul: "Vzpomínky na budoucnost". Na podzim v r. 1967 byl manuskript hotov - ovšem 20 nakladatelství jej vrátilo jako nezajímavý. Jeden z hotelových hostů, dr.

Lidsky dojemné a působivé vyprávění o zázraku života a vymezeném čase jednoho lidského života, který na jeho realizaci máme...

Apel na plný život v Pravdě a na odvahu k přijetí duchovních Pravd, které už známe, cítíme nebo tušíme...

Celý záznam povídání, besedy a koncertu v Uherském Hradišti při představení Doteků Léčivého divadla. Dekuju za krásné setkání a atmosféru. Igor

Stránky