UFO

Brány z jiných dimenzí. Poodkryjte tajemství, jež obestírá záhadu největších a nejúžasnějších kruhů v obilí, které se kdy objevily. Tvůrci těchto paranormálních útvarů zůstávají nadále neznámí. Po mnoha letech usilovného zkoumání důkazy stále naznačují, že v pozadí tohoto fenoménu by mohly být nepozemské vlivy.

Ve volných hodinách a nocích začal Erich psát svou první knihu. Titul: "Vzpomínky na budoucnost". Na podzim v r. 1967 byl manuskript hotov - ovšem 20 nakladatelství jej vrátilo jako nezajímavý. Jeden z hotelových hostů, dr.

Dvě stíhačky pronásledují tajemný objekt. Létající talíř nakonec zmizí pod vodu, kam ho samozřejmě stíhačky již nepronásledují :) Jedná se o UFO nebo o podvrh?

Mimozemšťanka Mila se stává dobrovolnicí, která se rozhodla navštívit planetu Zemi. Nikomu jinému se na ni na rozdíl od jiných planet letět nechce, protože Země je hrozná, ale přece jen už je to dvě stě let, co byla navštívená naposledy, takže by se tam někdo měl podívat.

Všechno, na co jste se kdy chtěli zeptat - a neměli jste odvahu... :-) O mimozemšťanech, původu lidstva, Vesmíru, Sluneční soustavě, lásce, penězích a mnohém dalším. - Vynikající rozhovor Juraje Kočara pro jeho web NovaZem, který se spojil s Teal a prostě se ptal... - Nyní i ve spolupráci s GoschaTV.

Odpověď na otázku, zda jsme či nejsme ve vesmíru sami, může být ukryta pod naším nosem, anebo doslova v každé buňce našeho těla.

Projekt Sirius,jak jej samotný tvůrce nazval se bude skládat z několika částí.První část se bude zabývat studiem důkazů o existenci mimozemských civilizací,na základě autentických materiálů,vypovědí,svědectví a audio a video nahrávek.Druhá část bude zobrazovat nevyužívané ale známe technologie ať už antigravitační přístroje,poho

Dr.Steven Greer,je zakladatelem Centra pro studium mimozemské inteligence,autorem projektu Disclosure (Odhalení) a předním ufologem.

Povídání Igora Chauna s Alžbětou Šorfovou ve studiu Cesty k sobě 11. 6. 2010. - Rozhovor o spirituální zkušenosti z brazilské Amazonie, o jiných typech inteligentních bytostí - o šíři Stvořitelova kosmického díla - a mnohem jiném...

O změněných stavech vědomí, ayahuasce, amazonských rituálech, mimozemšťanech a Kongresu 2012. Režisér a duchovní hledač na pozvání obávané moderátorky hovoří o své osobní a duchovní cestě, a o důvodech uspořádání Kongresu 2012 - mimozemská přítomnost na Zemi.

Obyvatel Vladivostoku objevil během zapalování krbu slisovanou v uhlí kovovou ozubenou tyč. Neobvyklý nález odnesl vědcům. Po pečlivém prozkoumání předmětu dospěli k závěru, že tyč je stará 300 milionů let a byla vyrobena živým tvorem. Avšak nedokázali odpovědět na otázku, kdo mohl tuto hliníkovou ozubenou tyč vyrobit.

Osobní vystoupení a svědectví v rámci volného programu a diskuse na Setkání Gošárníků, neboli přátel, diváků a zájemců o aktivity video kanálů Goscha, režiséra a duchovního hledače Igora Chauna na Youtube.

Velice zajimavý pohled na tunguzskou katastrofu. Zařízení HAARP je zdokonalená verze Teslova vynálezu. Je také možné si udělat představu o napojení zvířat a lidí na informační pole vesmíru. Každý z nás má v sobě tolik schopností, které neumíme využívat a je to velká škoda.

O alternativních realitách, Amazonii, UFO, šamanech, dobru a zlu, ale také sám o sobě vypráví Viliam Poltikovič, režisér dokumentů a mystických cestopisů, který je v pořadu ČT hostem na faře Pavla Klineckého.

Ufo a mimozemšťané v džungli, prehistorická zvířata i města zaniklých civilizací - je to možné? Osobní zážitky z cest po peruánské Amazonii vypráví režisér duchovních filmů a cestovatel Viliam Poltikovič na Knižním veletrhu v Praze. Natočeno 15. 5. 2011.

Stránky