Systém

Kousek od Smilových Hor vyrostl domek jak z filmu o Hobitech. Dva mladíci se rozhodli plnit si své sny, jeden chce být permakulturním zahradníkem - Vilém Kerouš - a druhý - Martin Žižka - stavět přírodní domy z hlíny a slámy.

V Praze i v jiných českých městech od pondělí 19. 5. do neděle 25. 5. probíhá v rámci Světového týdne respektu k porodu již 9. ročník festivalu o porodu, těhotenství a rodičovství.

Co zjistila 12ti letá holka o bankovním systému? To o čem nemají mnozí dospělí ani potuchy. Tedy to o čem nechtějí ani slyšet. Chovají jako děti - zavřou oči a jsou neviditelní...

Velkoobchodem proběhnou ročně miliony tun potravin. Většinou vyrobených v továrnách pomocí chemie. Téměř všude jsou aditiva, přídavky čili éčka. Mají prodloužit trvanlivost, změnit vzhled, ovlivnit chuť. Indigotin, patentní modř, hněď FK, hněď HT, zeleň S, azorubin, tartazin, to je prostě nádhera.

Dotaz: Dobrý den. Chtěla bych vědět, jestli můžeme nějak pomoci dětem, nebo komukoli, koho milujeme, překonat ono období nevědomosti, kterým jsme myslím prošli všichni zde přítomní, nebo je nutné, aby jím prošli sami?

Farmaceutické firmy nemají zájem zkoumat a vyrábět léky postavené na přírodní medicíně. Raději kvůli zisku vyrábějí svoje chemikálie, které mají často vedlejší účinky, říká v rozhovoru pro server IHNED.cz botanik a biolog Pavel Valíček.

Přátelé, konečně mi právník poslal upravený článek o razii v medigroweru. Všem nám přeji hodně štěstí. Přemýšlím jak začít příběh, který se stal noční můrou.

Mnohé slepice mají krutý a bolestný osud, způsobený -jak jinak- člověkem. Slepice jsou vyšlechtěny ze svých přírodních předchůdkyň, která snášely mnohonásobně méně vajec než slepice dnešní. Jejich vejce byla určena k vylíhnutí potomstva. K životu měly potřebný prostor a přirozené podmínky.

Blesk.cz na svých internetových stránkách zveřejnil tragický osud sedmiletého Jakuba, kterého známá a povinná trojkombinace vakcíny spalničky – příušnice – zarděnky totálně odepsala z normálního života. Jistě, je to výjimečná situace, ale riziko tu je!

Jmenuji se Lenka Burkowiczová. Svůj Growshop Krnov jsem otevřela v říjnu 2012. Už dlouho před tím jsem měla plné zuby času stráveném na Úřadu práce. Už jsem dál nedokázala věřit tomu, že mi v současné době tento úřad dokáže najít práci.

Mé jméno je Martin Lukášek a již od roku 2010 se živím jako OSVČ. Mám (měl) prodejnu devotionshop.cz, jak eshop, tak kamennou prodejnu, kde jsem nabízel k prodeji pěstitelské vybavení, byliny, čaje, kávu, kuřácké potřeby a semena rostlin. Vše šlo po téměř celé čtyři roky dobře.

Základní myslifikací je tvrzení že, 17.11.1989 došlo v Československu ke spontánní revoluci obyvatelstva proti vládě KSČ. Tento politický převrat byl připravován přibližně od června 1988, přičemž situace k němu byly vypracovány už od prověrek v KSČ 1969-70 a založení Charty 77. Tento závěr dokládají tato fakta.

Praha – V boji za bezpečnost a noční klid v ulicích už obraz nestačí. Praha chce za dva roky vyrukovat se speciálními kamerami, které se zaměří na zvýšený hluk na veřejných místech. Zostřený dohled má jeden argument: dokonalejší kamery = vyšší bezpečnost.

Nárůst počtu depresivních pacientů vnímám jako reflexi zběsilého způsobu života. Lidé už tempu nestačí a přesto jsou neustále nabádáni: „Vy nestačíte, selháváte, běžte k doktorovi, musíte se léčit.“

Roku 1854, kdy americká vláda chtěla skoupit půdu jeho kmene na západním pobřeží, pronesl indiánský náčelník Seattle poselství k americkému prezidentovi a ke Kongresu. Tato prorocká vize velkého náčelníka bývá považována za první vážný ekologický projev světa.

Stránky