Rozhovor

Když vyhrála Miss, vyslechla si spoustu negativního. Ustála to se zvláštní urputností, se kterou se musela narodit. Od začátku byla jiná než ostatní, nejedla maso, podporovala nejrůznější ekologické aktivity, neuznávala zabíjení zvířat a jediné, co ji moc nezajímalo, byl módní svět.

Populární herec začal svět vykládat po svém a je zážitek ho poslouchat. Peníze neexistují, ztratili jsme duši, děti vychováváme špatně... Má čím dál víc obdivovatelů, jeho představení Čtyři dohody je pořád vyprodané. A to bez jediné reklamy.

pro časopis REGENERACE č.12/2004

Nárůst počtu depresivních pacientů vnímám jako reflexi zběsilého způsobu života. Lidé už tempu nestačí a přesto jsou neustále nabádáni: „Vy nestačíte, selháváte, běžte k doktorovi, musíte se léčit.“

Dobrý den pane Virapen.V popisu Vaši knihy se uvádí,že jste ztrávil dlouhé roky působením ve farmaceutickém průmyslu:
Ano přesně tak. Bylo to dlouhých 35 let. Pracoval jsem pro několik velkých společností. Začínal jsem jako obchodní zástupce, ale  postupně jsem si vyzkoušel všechny oddělení.

Minulý týden jste se v rozhovoru s Ivetou Duškovou mohli dočíst, v čem ji její manžel Jarda Dušek inspiruje. Dnes zjistíte, jaký vlastně je jeho pohled na svět.

S Jaroslavem Duškem jsem se sešla v restauraci School. Přiběhl, zul si boty, dal řeč s dlaždičkami, pak se, stále naboso, pohodlně uvelebil na pohovčičce a začali jsme si povídat… o potravě, dýchání, toltéckých rituálech i české charitě. Už dlouho jsem nepoužila termín „září zdravím“ – u tohoto člověka mě ovšem nenapadá přiléhavější definice.

Všechno, na co jste se kdy chtěli zeptat - a neměli jste odvahu... :-) O mimozemšťanech, původu lidstva, Vesmíru, Sluneční soustavě, lásce, penězích a mnohém dalším. - Vynikající rozhovor Juraje Kočara pro jeho web NovaZem, který se spojil s Teal a prostě se ptal... - Nyní i ve spolupráci s GoschaTV.

Jak se Juraj spojil se slavnou duchovní učitelkou a krásnou ženou a natočil s ní tří hodiny přes Skype, skvělý rozhovor o všem, na co jste se kdy chtěli zeptat - a neměli jste odvahu... :-) O mimozemšťanech, původu lidstva, Vesmíru, Sluneční soustavě, lásce, penězích a mnohém dalším. - Ptá se Igor Chaun pro GoschaTV.