Rakovina

Bodlákové mléko je používáno více než 2000 let jako přírodní bylinný lék proti různým neduhům, včetně potíží spojených s játry a ledvinami. Bodlákové mléko je hodně podceňováno a každý by se měl o něm rozhodně dozvědět něco víc.

Rakovina je rostoucí celosvětová epidemie se šokujícími statistikami. V minulém století se objevilo několik účinných léků, které dokázaly vyléčit rakovinu. Oficiální lékařské zřízení se však očividně nesnaží tyto alternatvní přírodní medicíny a léčby rakoviny zkoumat.

Léčba půstem! - Tělo Ing. Dvořáka zachvátilo zhoubné nádorové onemocnění a chirurgové už jen bezmocně krčili rameny. Za dohledu ošetřujícího lékaře nakonec podstoupil tzv. Breussovu léčebnou kúru, spočívající ve 42-denním půstu, respektive dietě o čaji a zeleninových šťavách. Zvítězil.

Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Jelikož některé velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji.

Parabeny jsou chemická sloučenina nalézající se v každodenních toaletních výrobcích. "Skutečnost, že parabeny byly přítomny v tak mnoha vzorcích prsní tkáně se musí zkoumat," řekl vedoucí studie.

Tyto informace jsou určeny pouze pro vzdělávací účely a rozhodně nejsou zamýšleny jako propagace užívání drog. Jsou především určeny pacientům, kteří si chtějí připravit konopný výtažek pro léčbu svých zdravotních potíží.

V roce 1972 jsem přihlížel, jak můj pětadvacetiletý bratranec umíral na těžkou rakovinu. Asi o tři roky později jsem v Novém Skotsku poslouchal místní rádio stanici. Moderátor se při reportáži smál jako blázen, takže jsem nevěděl, jestli to vůbec mám brát vážně.

Každý kdo umře někomu chybí, ale ty kdo zatajují léky proti rakovině, tato věc příliš nezajímá. Zajímá je pouze jejich zisk. Dalším zločinem je démonizování konopí a jeho postavení mimo zákon. Po celá tisíciletí to byla a je léčivá rostlina. Kdy už se konečně v těchto oblastech něco změní k lepšímu?

 Chcete-li se uzdravit z tzv. „nevyléčitelné nemoci“, musíte si vytvořit takový systém přesvědčení, ve kterém je to možné. Musíte si najít průvodce, kteří sdílejí vaši víru ve vyléčení. Musíte si svou víru ve vyléčení velmi pečlivě chránit. Musíte si dávat pozor, s kým se radíte, komu co říkáte.

5 minutové video, ve kterém jedenáctiletý kluk vysvětluje proč potřebujeme zdravé jídlo, problematiku genetické modifikace a biopotravin.

Tým odborníků, který hledal odpověď na to, proč jsou nádorové buňky tak odolné, udělal náhodně mnohem důležitější objev.  Při výzkumu zjistili, že chemoterapie těžce poškozuje zdravé buňky, z nichž pak uvolňuje protein, který udržuje a doslova dodává „palivo“ pro růst nádoru.

Ač se tomu v současnosti těžko dostane mediální pozornosti, tak renomovaný britský biochemik, který v roce 1998 odhalil šokující pravdu o tom, jak geneticky modifikované organismy (GMO) způsobují poškození orgánů, poruchy reprodukce, dysfunkce trávení, snížení imunity a rakovinu, kromě spousty dalších problémů, byl okamžitě vyhozen z práce a výzkumný tým, který mu pomáhal, byl rozpuštěn během 24 hodin od okamžiku, kdy byla tato zjištění publikována.

Strach z rakoviny a spojení rakoviny s emocema.

Když Dr. Hamer po náhlém úmrtí svého syna onemocněl rakovinou, zabýval se intenzivně tématem příčin vzniku nemoci a poznal příčinnou souvislost mezi konfliktními šoky a nejen rakovinou, nýbrž veškerými onemocněními vůbec. Jako primář bavorské rakovinové kliniky své poznatky prověřil a potvrdil na tisících pacientů.

MMS je prostředkem, který účinkuje na mnoho typů nemocí. Farmaceutické koncerny brojí proti tomuto roztoku, jelikož není patentovatelný a je příliš levný, tudíž nevyhovuje standardní farmaceutické politice orientované na zisk.

Stránky