Proroctví

Výjimečný půlhodinový životopis nejúspěšnějšího věštce světa, zvaného "spící prorok" (1877-1945), který po sobě zanechal přes 13 000 zaznamenaných proroctví. Jedná se o nejlépe zdokumentovaný život a práci jasnovidného člověka v lidských dějinách.

Její prognóza na konec roku 2013 – sníh v Egyptě – zněla zcela neuvěřitelně, ale splnila se. Káhirská astroložka a numeroložka Joy Ayyad dělá nové předpovědi pro Egypt a jiné země.

Svatý Malachiáš (1094 – 2. listopadu 1148) byl v letech 1132–1136/37 irským arcibiskupem v Armaghské diecézi. Je mu připisováno několik zázraků, mimo jiné pak i autorství spisu Proroctví svatého Malachiáše. Jedná se o prvního svatého z Irska, svatořečeného papežem.

Papež Benedikt XVI. oznámil k 28. únoru svou rezignaci. Jako hlavní důvod uvedl své zdravotní problémy.

Současný největší odborník na Nostradama a proroctví obecně, autor kompletního překladu Nostradamových proroctví John Hogue předvídal teroristický útok na New York již mnoho let před 11. zářím 2001. Hogue po 11. září varuje, že útoky na WTC byly jen začátkem další světové hrůzy a éry třetího antikrista.

Edgar Cayce bývá spojován s Atlantidou. Její hledači využívají jeho informace, které získával v transu. Muž vybavený mimořádnými schopnostmi přinesl z Akášické kroniky mnoho cenných zpráv. Také o zaniklé Lemurii nebo mayské, aztécké či toltécké kultuře. Dodnes z něj těží esoterici po celém světě.

V souvislosti se smrtí Jana Pavla II. (rok 2005) a volbou nového papeže se v internetových diskusích poměrně často objevovaly připomínky proroctví svatého Malachiáše (1095-1148). Malachiáš vlastním jménem Maelmhaedhoc O’Morgair byl mnichem a biskupem diecéze v irském Armaghu.

Jedná se o nedávno objevený rukopis se zašifrovanými předpověďmi budoucnosti, které možná sepsal a vyobrazeními doprovodil sám slavný věštec Nostradamus. Tato kniha, nazvaná "Věštby římských papežů", po více než 400 let ležela ve svém úkrytu v Římě, než byla koncem 20.

Michel de Nostredame zvaný Nostradamus (* 14. prosince 1503, Saint-Rémy-de-Provence - 2. července 1566, Salon-de-Provence) byl francouzský lékař, který proslul jako věštec. Narodil se v rodině Židů konvertovaných na křesťanství.