Porod

V Praze i v jiných českých městech od pondělí 19. 5. do neděle 25. 5. probíhá v rámci Světového týdne respektu k porodu již 9. ročník festivalu o porodu, těhotenství a rodičovství.

Pitocin neboli syntetický oxytocin je používán k vyvolání porodu či augmentaci porodu. Jeho použití je často rutinní a jen málokdy je žena dopředu informována o možných vedlejších účincích tohoto léku (pokud jí je vůbec dopředu řečeno, že jí hodlají tento lék podat). Autorka E.

V českých porodnicích jsou běžně zcela ignorována základní lidská práva, ale i přirozené potřeby žen a jejich dětí. To vyplývá asi z šedesátky vyjádření žen o jejich zkušenostech při porodu, převážně z let 2011-2013.

Teal v tomto videu rozebírá otázku potratu a antikoncepce, její pohled na to, kdy začíná život a jaké rozhodnutí je ve věci ponechání si miminka vlastně to "správné".

O mateřské svobodě, instinktu a přirozeném porodu. Nečekané vyprávění na festivalu Esoterika na pražském Výstavišti... - Katarína a Leila, dvě svobodomyslné kamarádky a duchovně žijící bytosti, nám říkají: „Následuj svojí POHODU a svojí RADOST, KLID, ŠTĚSTÍ... Když máš vnitřní jistotu, víš co děláš a proto nehazarduješ...

Počala jsem své první dítě nějak kolem 21. května, alespoň tak si to pamatuji, bylo to nádherné, dlouhé milování. Vnímala jsem, oddána kouzelnému přítomnému okamžiku milování, že je něco jinak….ale ještě jsem tomu nevěnovala pozornost…jasné uvědomění, že jsem těhotná přišlo o pár dní později.

A také, zda měli rodiče při vašem početí orgasmus, na co mysleli a zda jste „nechtěné dítě". S humorem i vážně o příchodu vědomí do nového těla a čím vším je tento posvátný okamžik ovlivňován.

Vynikající rozhovor o zdraví, Toltécích, svobodě a vesmíru. Známý herec a svérázný duchovní učitel hovoří pro www.powertalk.cz, zveřejněno ve spolupráci s GoschaTV1.

Ženy celého světa,vezměte si zpět své porody.Jako si dovolíte užívat sexualitu,užijte si i svůj porod.V dnešní době se mnoho žen na celém světě čím dál tím více vrací k co nejpřirozenějšímu způsobu porodu.

 Doporučuji všem zájemcům o změněné stavy vědomí, holotropní dýchání, LSD a duchovní hledání vůbec.

Originální zdravice natočená a zveřejněná 28. 6. 2012 při příležitosti Festivalu Světového týdne respektu k porodu.