Peníze

Co zjistila 12ti letá holka o bankovním systému? To o čem nemají mnozí dospělí ani potuchy. Tedy to o čem nechtějí ani slyšet. Chovají jako děti - zavřou oči a jsou neviditelní...

Prodal firmu za miliardu a spřátelil se s tibetským dalajlamou. Praktikuje buddhistický dzogčhen a vytváří v praxi novou „EKONOMIKU DARU". Podivuhodné vystoupení charismatického podnikatele a filantropa na Setkání Gošárníků 9 v hotelu Fontána u Brněnské přehrady, 24. 11. 2013.

Všechno, na co jste se kdy chtěli zeptat - a neměli jste odvahu... :-) O mimozemšťanech, původu lidstva, Vesmíru, Sluneční soustavě, lásce, penězích a mnohém dalším. - Vynikající rozhovor Juraje Kočara pro jeho web NovaZem, který se spojil s Teal a prostě se ptal... - Nyní i ve spolupráci s GoschaTV.

V době, kdy peníze řídí téměř všechno na této planetě, je životně nutné rozumět jejich podstatě. Základní jednoduché otázky jsou stále opomíjeny: Kdo peníze vytváří? Odkud pocházejí? Kdo rozhoduje o tom, jak jsou používány. A co to znamená pro milióny lidí, kteří trpí nedostatkem peněz?