Osud

V malé indiánské osadě žil starý muž se svým synem. Lidé k němu chodili pro radu, byl uznáván za nejmoudřejšího stařešinu až do dne, kdy se spustil řetěz podivuhodných událostí.

Výjimečný půlhodinový životopis nejúspěšnějšího věštce světa, zvaného "spící prorok" (1877-1945), který po sobě zanechal přes 13 000 zaznamenaných proroctví. Jedná se o nejlépe zdokumentovaný život a práci jasnovidného člověka v lidských dějinách.

Ve vesmíru platí, kromě obecně známých zákonů, také mnoho dalších.

Karma v Sanskrtu znamená "akci". Výraz je ekvivalent k Newtonovu zákonu akce a reakce.

Nejspíš znáte namyšlenou Denisu, přátelského  Jirku a tušíte, že s Kajetánem by mohly být potíže. Jméno prý ovlivňuje charakter člověk a tím zřejmě i jeho život.

Iris Halmshawová z Anglie ráda maluje. Je v tom dobrá a její obrazy se prodávají za stovky liber. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby Iris nebyly teprve tři roky a netrpěla by autismem. Normální svět je pro dívenku nepředvídatelný a plní ji strachem, ale umění ji uklidňuje, napsal britský list Daily Mail.

Od korupce ve státních zakázkách k léčbě duše, své i druhých... Zajímavý lidský příběh i následné POZNÁNÍ architekta Petra v rozhovoru s Gabrielou Filippi ve studiu Cesty k sobě.

O lásce, partnerství, strachu a radosti na duchovní cestě... Rozhovor s Igorem Chaunem na 15. ročníku esoterického festivalu CESTA K HARMONII v Karviné...

Jedná se o nedávno objevený rukopis se zašifrovanými předpověďmi budoucnosti, které možná sepsal a vyobrazeními doprovodil sám slavný věštec Nostradamus. Tato kniha, nazvaná "Věštby římských papežů", po více než 400 let ležela ve svém úkrytu v Římě, než byla koncem 20.

Hlavní otázka zní: Je náš život předurčený a pevně daný nebo jej můžeme sami ovlivňovat a tvořit?  Na osud nahlédneme i z pohledu staré řecké a indické kultury, z hlediska jasnovidnosti, astrologie, tarotu, podíváme se i do legendární knihovny palmových listů v jižní Indii.

Povídání s Josefem a Maruškou - pohledy na problém sebevraždy, upálení Jana Palacha Josefovýma očima; obětní heroické akty, které jsou mnohdy mylně ztotožňovány s problematikou samovzetí života.

Další rozhovor (karma, osud, sebevražda) Rudy s Honzou se snaží pojednat o palčivých otázkách, před které býváme postaveni a neradi k nim zaujímáme stanovisko. Utrpení jako takové v jeho očistné úloze je potřebným procesem osobního rozvoje a bez něj by život člověka nebyl úplný.