Očkování

Očkování nebo také odborně vakcinace je proces, při kterém je podáván antigen s cílem navodit stav imunizace organismu. Účelem očkování je zabránit rozvoji řady infekčních nemocí a propuknutí epidemii u lidi a zvířat. Provádí se preventivně. V ČR je na rozdíl od většiny západoevropských států pro některé endemické nemoci povinné. Očkování proti exotickým nemocem se doporučuje při cestování.

Blesk.cz na svých internetových stránkách zveřejnil tragický osud sedmiletého Jakuba, kterého známá a povinná trojkombinace vakcíny spalničky – příušnice – zarděnky totálně odepsala z normálního života. Jistě, je to výjimečná situace, ale riziko tu je!

Dokážete si představit, že necháte své dítě přesně podle doporučení pediatra naočkovat, krátce poté těžce onemocní, vyhledáte pomoc odborníka v nemocnici a lékaři vás z neznalosti možných nežádoucích účinků očkování obviní z týrání dítěte?

Zatímco průmysl medicíny, farmacie a vakcín se snaží prosazovat nové vakcíny prakticky na každou nemoc, nejnovější studie publikovaná v magazínu The Imunity naprosto rozvrací celou vakcinační teorii. Ukazuje se totiž, že přirozený imunitní systém v lidském těle tvořený vrozenými a adaptivními komponentami nás chrání před nemocí, aniž by bylo potřeba vakcín pro tvorbu protilátek.

Nebojuji proti vakcínám, ale stojím si za názorem, že tělo  je schopno absolutního zdraví, bez pomoci vakcinace!

Myslím si, že OČKOVÁNÍ je jeden z největších vědeckých omylů. V celé své historii se lidstvo NEZTRAPNILO více, než právě díky očkování.

Očkovací kamión, akce, která má za cíl zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Roadshow zavánějící porušením hned několika právních předpisů i principů humánní medicíny.

Pokud jste Američané, kteří mají děti, budete mít s velkou pravděpodobností povědomí o „Imunizačním rozvrhu“, který vydává CDC (U.S. Centers for Disease Control and Prevention - centra pro zvládání nemocí a prevenci). Tento rozvrh dnes předepisuje dětem ve věku od 2 do 6 let aplikovat neuvěřitelných 29 vakcín, k nimž patří i každoroční očkování proti chřipce a pro věk 7 až 18 let pak navazující sérii 5 až 16 vakcín.

Vše začalo tím, že se mladí rodiče z Brna rozhodli svoji dceru narozenou v roce 2011 z důvodu genetické zátěže v rodině neočkovat (kromě tuberkulózy). Přestože jinak rodina o dítě řádně pečovala a chodila s ním na pravidelné kontroly, pediatrička MUDr. Věra Zelená jejich rozhodnutí neočkovat oznámila sociálnímu odboru, kam byli rodiče pozváni.

Běžný mylný názor o vakcínách se nám snaží namluvit, že tyto byly primárně důvodem rapidního a trvalého poklesu četnosti infekčních onemocnění v první polovině 20. století.

„Představitelé zdravotnického establishmentu i poslanci neznají nebo vědomě přehlížejí skutečnost,“ říká prof. Anna Strunecká o záměru hradit stále ještě nedostatečně vyzkoušené vakcíny.

MUDr. Jiří Mařádek vystudoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Ve třetím ročníku začal studovat u Československé sinobiologické společnosti Tradiční čínskou medicínu.

Lékař Jiří Mařádek nesouhlasí s povinným očkovacím kalendářem a pro svého syna sestavil vlastní. Ponechal v něm jen tetanus, tuberkulózu a záškrt. Ty další mohou podle jeho slov víc uškodit než pomoci. "Je potřeba, aby rodiče tlačili na pediatry, aby jim poskytovali adekvátní informace o vakcínách," říká.

Jiný pohled na očkování a jeho důsledky!

Mate deti, nechate je ockovat? Nechate se ockovat? Vedeli jste, ze ve vakcinach jsou tezke kovy ktere mohou vazne poskodit vase dite?

Necenzurovaný, nesestříhaný kompletní záznam ze křtu knihy - VAROVNÉ SIGNÁLY OČKOVÁNÍ Moderuje Gabriela Filippi, autorka knihy prof. Anna Strunecká, příloha knihy č.1 MUDr. Ludmila Eleková, příloha č.2 právní rady rodičům - Zuzana Candigliota, právnička Ligy lidských práv.

Prof. Strunecká má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na univerzitě Karlově. Od roku 1968 vedla praktická cvičení a později zajišťovala mnoho základních i  specializovaných přednášek pro studenty přírodovědecké a matematicko-fyzikální fakulty UK, přednášela v postgraduálních kurzech i pro veřejnost.

Stránky