Muzikoterapie

Datum události: 
05.07. od 10:00
Cena: 
2900

Třídenní intenzivní setkání s tóny a zvuky prastarých duchovních a obřadních (posléze hudebních) nástrojů. S Danem a Janou Čadovými se budeme učit harmonizovat tělo a duši, zbavovat se stresu a napětí a léčit různé nemoci a problémy na fyzické i psychické úrovni.

Lidské tělo obsahuje 70-80 % vody, která funguje jako tekutý křištálový super vodič. Určitě známe z obrázků krásné molekuly živé vody, když jsme jí dali milující záměr. Voda komunikuje s naší DNA. Jen asi 5% naší DNA funguje jako genetický nosič. Zbytek funguje jako přijímač světla. Připomínám, vše, co existuje je vibrace. Světlo je vibrace fotonů, zvuk je vibrace fononů, Tyto vibrace komunikují uvnitř našich buněk skrze tekutý křištálový proteo-glykanový matrix.

Zvuk byl vždy Posvátný, ať již to byla modlitba, píseň, hudba, liturgický zpěv, či zaříkávání. Posvátný Zvuk byl vždy Silou Životodárnou, Tvořivou, Léčivou. My sami jsme Stvořitelé uvnitř sebe a Světlo si hledá cestu v nás. Zvuk - Vibrace, opětovná integrace vibrací Universa v nás, to je radostná Cesta Tvoření, po níž již kráčíme, Cesta Evoluce, Cesta změny kvality vibrací vně i uvnitř a Cesta návratu k Harmonii Universa, k souladu s Matkou Zemí.

Základní myšlenka spočívá na předpokladu, že viry, bakterie a plísně jsou jako ledvinové kameny nebo křišťálové sklo, které se roztříští, pokud je vystaveno určitému zvukovému kmitočtu.

HARMONIE ČAKER: O hudbě a čakrách - energetických centrech těla.

Od určité doby slabika "DO" nahradila původní označení cíle „UT“. Plynulý (houpavý) pohyb mezi polaritami, zřejmý ze tvaru "U" je sice cílovým symbolem pro „Zlatý věk lidstva“, ale ta doba je podmíněna pochopením příčin, oddělujících vrstvy živé přírody (vnímání času) a znalostí cesty, kudy putují informace v prostoru.

Solfeggio frekvence pocházejí z velmi staré hudební stupnice používané ve starověké hudbě, náboženských zpěvech a obřadech. Věřilo se, že Solfeggio tóny, pokud jsou zahrány nebo zpívány v harmonické kombinaci, umožňují dosáhnout spirituální blaženosti, uzdravení a transformaci.

Zpěvačka a hlasová pedagožka Ivana Lesná vystudovala SŠ a VŠ pedagogickou v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika a současně obor muzikoterapie na ZČU v Plzni. Od svých 6let se soukromně věnuje zpěvu, klavíru a tanci, kde prošla od folklóru, disca, moderního -scénického, orientálního až po současné flamenco.

Hudba je oblíbeným prožitkem a pestrou paletou projevů života. Její vibrace léčí a oblažují duši či motivují k dalším vynikajícím dílům. O jejím spirituálním rozměru, vibracích a účincích diskutují Josef s Rudou...

Svět se změnil a přímo před očima stále rychleji mění. Poprvé v historii lidstva už začínáme vědět a vidět, co se děje v našem mozku, když myslíme, zpíváme, meditujeme. Ukazuje se, že většina toho, co jsme se o sobě, svých emocích a o mozku učili ve škole, byly iluze a mýty.

V Dajáně Vás čeká pohoda, klid, příjemná vůně, libá hudba a lahodný čaj. V programu akcí si můžete vybrat z pestrého výčtu přednášek, workshopů, seminářů, koncertů, meditací, cvičení a dalších aktivit. Sálek je k dispozici i pro Vaše akce, neváhejte nás prosím kontaktovat.

O jiných způsobech vnímání reality kolem nás (a jak by se objevy neurověd mohly a měly uplatňovat i v životě každého z nás). O tom, jak jsme obětí biologických, genových, výchovných, kulturních a sociálních programů, a jak je lze přeprogramovat. O způsobech hledání a nalézání zdraví a štěstí.

Léčitel a hudebník Petr Piňos se zařadil mezi přední skladatele a interprety ambientní a relaxační hudby již svou první nahrávkou v roce 1990. Několik titulů, které dosud vydal, se těší veliké oblibě u širokého okruhu posluchačů nejrůznějších hudebních stylů.