MMS

MMS je zkratka pro Master Mineral Solution (Mistrovský Minerální Roztok)
Jedná se o přesnou koncentraci Chloritanu Sodného (MMS), který je před použitím aktivován přesným množstvím 10% roztokem kyseliny citronové (Aktivátor)

MMS1 je jednoduchý preparát z chloritanu sodného (NaClO2, angl. Sodium chlorit) a aktivátoru kyseliny citronové (C6H8O7). Chloritan sodný se přidává do zubních past, ústních vod, roztoků na čištění očních čoček, žvýkaček, nebo se prodává ve formě tablet na dezinfekci vody pro kempující a turisty. Oxid chloričitý ve formě plynu (ClO2, angl. Chlorine dioxide), který aktivováním chloritanu sodného vzniká, je známý jako prostředek používaný při úpravě vody, dezinfekci ve zdravotnictví a potravinářském průmyslu. Kyselinu citrónovou, která se nachází především v citrusových plodech a používá se v domácnostech a potravinářství například k přípravě nápojů a konzervaci, určitě znáte.
MMS2 je minerální látka chlornan vápenatý (Ca (ClO) 2, angl. Calcium hypochlorit), který se používá na úpravu a dezinfekci pitné vody, ale i ošetření vody v plaveckých bazénech. Chlornan vápenatý se po styku s vodou okamžitě mění na kyselinu chloru, která je právě tou účinnou obrannou látkou imunitního systému. MMS2 není nutné aktivovat kyselinou citronovou.

CDS

CDS je název pro Chlorine Dioxide Solution a jedná se o rozpuštěný chlordioxid (účinná látka z MMS) v pitné vodě.

 

CDS je název pro Chlorine Dioxide Solution a jedná se o rozpuštěný chlordioxid (účinná látka z MMS) v pitné vodě. Jedná se o čistší a mnohem snesitelnější formu MMS

Jak doma  CDS vyrobit naleznete na následujících videí.

MMS je prostředkem, který účinkuje na mnoho typů nemocí. Farmaceutické koncerny brojí proti tomuto roztoku, jelikož není patentovatelný a je příliš levný, tudíž nevyhovuje standardní farmaceutické politice orientované na zisk.

MMS je zkratka pro Master Mineral Solution (Mistrovský Minerální Roztok)

Jedná se o přesnou koncentraci Chloritanu Sodného (MMS), který je před použitím aktivován přesným množstvím 10% roztokem kyseliny citronové (Aktivátor)

O přípravě a užívání „zázračného" léku MMS (Miracle Mineral Solution) . Tentokrát více podrobně a více prakticky. Další přednáška Rudy Špačka, faráře Církve čsl. husitské, tentokrát v Heřmanově Městci dne 18.8. 2011.

Pan Jim V. Humble popisuje MMS následovně: Tento preparát je bez přehánění skvělý a nesmírně účinný na téměř všechna onemocnění. Nejedná se o žádnou „bioinformační“ či jinou pochybnou věc, kterou musíte užívat dlouhou dobu a poté možná, někdy a snad dojde k ústupu Vašich potíží, jak slibuje většina výrobců.

Moderní zlatokop a geolog Jim Humble musel častokrát putovat oblastmi zamořenými malárií. Spolu se spolupracovníky se s ní příležitostně dostával do těsného kontaktu v místech, kde bylo jakékoli moderní lékařské ošetření absolutně nedostupné.