Mayové

Podle některých výkladů mayského kalendáře má letos nastat Apokalypsa. Čeho ve skutečnosti bude konec a čeho začátek? Jsme připraveni se postavit všudypřítomnému pokrytectví? Jsme ochotni si vybrat? Václav Moravec a Pavlína Kvapilová v interaktivním speciálu Planeta Země 2012 debatují s významnými osobnostmi, např. MUDr.

PRAVDA O MAYSKOM KALENDÁRI - skvělý film pro všechny, kteří žijí ve strachu a bojí se konce světa.

Podle některých výkladů mayského kalendáře má letos nastat Apokalypsa. Čeho ve skutečnosti bude konec a čeho začátek? Úryvek ze zajímavého interaktivního seriálu ČT 24.

Je tu něco, co mi dělá starost a má to souvislost s planetárním zarovnáním, které proběhne tento rok. Dne 21.12. se vědci chystají uskutečnit velký experiment. Tento experiment využívá urychlovač částic.Vědci hledají antihmotu a chtějí toto planetární zarovnání využít, aby vygenerovali velice vysokou vibraci, kterou nazývají proton-proton. Jde o protony, které jsou vytvářeny v obrovských přístrojích.

Vystoupení kamaráda Rudy, jinak faráře Církve čsl. husitské, na přednášce Igora Chauna v olomouckém Divadle hudby.

Carlos Barrios je mayským stařešinou a Adžq´idž (což jest kněz a duchovní vůdce) kmene Orlů. Carlos zahájil výzkum různých mayských kalendářů, které obíhají.

Carlos Barrios je mayský kněz, duchovní průvodce, antropolog a historik. Z jeho pochopení mayské tradice a kalendáře nebude datum uvedené v kalendáři zimního slunovratu v roce 2012 znamenat konec světa. Mnoho lidí psalo o Mayském kalendáři jako o senzaci, ale nevím.