Matka Země

Povídáte si se svými kytkami ať už s těmi pokojovými či na zahrádce? Mnozí z vás zajisté ano a ti zbylí po přečtení tohoto článku mohou začít. Rostliny mají rozvinuté vědomí, se kterým lze navázat kontakt.

Chráníme tropický deštný prales, jeho kriticky ohroženou faunu a flóru ve prospěch budoucích generací! Pomozte chránit divoký domov tygrů, orangutanů a slonů!

Průměrný Evropan nebyl nikdy tak zodpovědný za devastaci tropických deštných pralesů, jak je tomu dnes. Čím je to způsobeno a můžeme tomu zabránit?

Islandské úřady nařídily odložení velkého dopravního projektu. Nová dálnice spojující předměstí Reykjavíku a poloostrova Alftanes musela ustoupit elfům. Těm by totiž silnice podle ochránců přírody uškodila, stejně jako místním ekosystémům.

Pozitivní zpráva týkající se vztahu ke zvířatům a jejich ochrany přichází tentokrát ze země, jejíž zahraniční politika se nemusí každému zrovna líbit a situace je tam často problematická i vztahu ke zvířatům. Ten je tradičně v této zemi na poměrně malé úrovni.

Celý Vesmír se skládá z vibrací a to i slyšitelných tonů. Dnešní hudba založená na základním tonu A 440 Hz vytváří nezdravé efekty, jako je asociální chování ve vědomí člověka a jiné negativní proudy, disharmonii celého organismu, pak tedy následně jeho onemocnění.

Hluboko v kolumbijských horách Sierra Nevada de Santa Marta žije obklopeno džunglí, teroristickými guerillami a drogovými dealery něco přes dvacet tisíc příslušníků etnika zvaného Kogiové. Jejich společnost žije bez kontaktu s ostatní civilizací již od dobytí Jižní Ameriky Španěly.

Tým výzkumníků ze sdružení US Forest (Lesy USA), kteří se několik let zabývali studiem vlivu přírody na zdraví člověka, přišli se zásadním zjištěním. Čím méně kolem sebe máme stromů, tím více to negativně ovlivňuje naše zdraví.

Jan Scotus Eriugena (asi 810/815–877) byl filosof a theolog irského původu, nejvýznamnější myslitel karolinské renesance. Eriugena působil ve Francii na dvoře Karla Holého.

Země krásná neznámá - Sedmý díl. "Země nepatří člověku. Naopak, člověk patří zemi."

Zvuk byl vždy Posvátný, ať již to byla modlitba, píseň, hudba, liturgický zpěv, či zaříkávání. Posvátný Zvuk byl vždy Silou Životodárnou, Tvořivou, Léčivou. My sami jsme Stvořitelé uvnitř sebe a Světlo si hledá cestu v nás. Zvuk - Vibrace, opětovná integrace vibrací Universa v nás, to je radostná Cesta Tvoření, po níž již kráčíme, Cesta Evoluce, Cesta změny kvality vibrací vně i uvnitř a Cesta návratu k Harmonii Universa, k souladu s Matkou Zemí.

Snímek Spojení (Making the Connection) od Světové veganské společnosti se skládá z příběhů, které nás vybízí, abychom si všechny předkládané informace spojili "dohromady".

V celé historii naší planety se její tvář neustále měnila a stále mění. Nic není stabilní, vše je v pohybu a vše podléhá změně, i zemské kontinenty. Zemi nelze v pohybu zabránit, tento vývoj je přesně daný, včetně změny pólů. Sever už není severem. Stále častěji se také setkáváme s různými přírodními katastrofami.

Krátké video, které srovnává, jak organické a konvenční zemědělství ovlivňují život farmářů. Které z těchto dvou forem uživí svět? Proč není pravda, že kvůli vzrůstající populaci potřebujeme do roku 2050 zdvojnásobit produkci potravin?

Ztotožnili jsme se s tělem a zapomněli na Ducha. Vysoké elfské bytosti už odcházejí ze Země. Je na nás, jestli to zastavíme. Z Přednáškového fóra Světa Grálu v Praze 2009.

Stránky