Léčitelství

Hostem Jaroslava Duška v Divadle Kampa je jasnovidný spisovatel Antonín Mareš, který se od svých 20 let věnuje duchovnímu studiu. Je schopen se orientovat jak v jaderné fyzice, tak i vysoké matematice, kosmologii i astrologii a astronomii.

Známý léčitel a biotronik hostem Gabriely Filippi a jejího Léčivého divadla v Praze na Lávce. - Více o práci a aktivitách Tomáše Pfeiffera na http://www.dub.cz/

 

Tomáš Pfeiffer je český filosof, léčitel, biotronik. Je žákem a pokračovatelem léčitele a filosofa Josefa Zezulky (1912-1992). V první polovině 90. let se stal všeobecně známým díky pořadu Seance na TV Nova.

KDYŽ MÁ VEČER NAŠE TĚLO NEJVĚTŠÍ HLAD, NUTÍME HO K HLADOVCE, ABYCHOM NEPŘIBRALI NA VÁZE. DOPŘÁVÁME SI OVOCE A VŮBEC NEŘEŠÍME, ZDA JE TO PRO NAŠE TĚLO OPRAVDU PROSPĚŠNÉ. A PROČ TAKY, KDYŽ JE PLNÉ VITAMÍNŮ?!

Dokument o jasnozřivé dívce, která souhlasila s vědeckými testy.

 

Boris Tichanovskij - fenomenální ruský léčitel hostem Léčivého divadla Gíbiny Filippi. Transová meditace, léčení, tai-či, humor i podstata víry a náboženství - o tom všem v jednom podivuhodném večeru. -Pro GoschaTV natočil Igor Chaun

Boris Tichanovský, potomek slavného léčitele. V omské pustině na Sibiři žil v proslulém Bachradu jeho praděd, za nímž se přijížděli léčit lidé z celého Ruska. Boris byl výjimečné dítě. Měl dar věštit a rodiče zapisovali jeho proroctví do věštební knihy. Řada věšteb, týkajících se života Borise a jeho blízkých, se splnila.

Byliny, koření a čajové koncentráty. Přesně to jsou artikly se kterými pracuje „Dědek kořenář“, vlastním jménem Břetislav Nový. Původní profesí chemik, který se cestou osudu dostal k léčitelství předávanému lidovou moudrostí.

Josef Zezulka (1912-1992) byl léčitel a světově známý filosof. Podle jeho vlastních tvrzení se nedopracoval k jeho schopnostem sám, ale získal je během jednoho okamžiku jako dar z duchovního světa.

Za svůj život vyléčil tisíce lidí! - Dokument biotronika Tomáše Pfeiffera, Zezulkova žáka a pokračovatele, z roku 1992. - Josef Zezulka byl léčitel a filosof. Podle vlastního tvrzení se nedopracoval ke svým schopnostem sám, ale získal je během jednoho okamžiku jako dar z duchovního světa.

Josef Zezulka se narodil 30. 3. 1912 v Brně, žil a pracoval v Praze. V roce 1945 na Velikonoce, bylo mu 33 let, se jeho život neobyčejně tajemným způsobem náhle změnil. Zažívá mimořádný stav jakoby rozevřeného vědomí. Říká: "Jako bych si vzpomněl na něco, co jsem již věděl a co jsem zapomněl." Dostává dva dary.

Léčitel a hudebník Petr Piňos se zařadil mezi přední skladatele a interprety ambientní a relaxační hudby již svou první nahrávkou v roce 1990. Několik titulů, které dosud vydal, se těší veliké oblibě u širokého okruhu posluchačů nejrůznějších hudebních stylů.