Jóga

Rozhovor s cvičitelkou gravidjógy Petrou Bzirskou v pořadu Supermáma.  Cvičení v těhotenství je důležíté jak pro matku, tak i pro dítě.

Malaya centrum jógy a meditace

Jsem lektorkou jogy I. stupně ( Studium na Fakultě tělesné výchovy, Univerzita Karlova).

akasha je prostorem pro jógu

akasha nám umožňuje otevřít se

akasha vznikla ze snu a inspiruje k hledání

akasha je tu pro vás

 

Joseff Michálek se narodil 2.3. 1945. Po roce 1968 emigroval do Austrálie. Pracoval jako zvukový technik. Už v tomto období se začínal zajímat o jógu. Byl také na Papua – Nová Guinea, kde setkání s etnikem Enga (dříve považováni za lidojedy) změnilo jeho vnímání na komerci a shon, ve kterém žil, v Melbourne.

Karel Weinfurter (27. května 1867, Jičín – 14. března 1942, Praha) byl překladatel, spisovatel a zakladatel novodobé české křesťanské mystiky. Jako badatel v oblasti okultismu dosáhl světového renomé především svým dílem Ohnivý keř čili odhalená cesta mystická (1. vyd. 1923).

Paul Brunton (21. října 1898 v Londýně - 27. července 1981 ve Vevey ve Švýcarsku) byl britský filosof, mystik, a cestovatel. Je autorem třinácti knih (vydaných za jeho života), z nichž první, Tajnosti indické, byla publikována v roce 1935 a poslední, Duchovní krize člověka, v roce 1952.