Goscha

KDO JE GOŠÁRNÍK?

Být Gošárníkem tedy není nějaká výsada, nebo snad dokonce pocta, ale je to spíše označení jistého druhu lidského vnímání - řekl bych "nadějeplného usilování"... - A pokud se koná gošárenské Setkání, teď o víkendu bude už třetí, účelem je prostě přijet, účastnit se s otevřeným srdcem, něco si vzít a něco předat. Jak jednoduché... Akorát se to musíme skoro všichni tak nějak znovu učit... :-)

Gošárna, Gošárníci - původně se jednalo o spíše humorný název virtuálního webového prostoru a lidí, kteří se "potkali" jako diváci a diskutující na mých video kanálech Goscha na YouTube, tedy při aktivitách "režiséra a duchovního hledače Igora Chauna". :-)

Tyto kanály mají (od ledna 2011) vcelku už přes 10 milionů zhlédnutí nahraných videí, převážně s duchovní tématikou. Postupně se název Gošárna zabydlel, zdomácněl, ba stal se i jistým fenoménem, a různí lidé dobré vůle se díky němu propojili - a nyní se setkávají, uzavřeli pevná přátelství a dokonce si i pomáhají v reálném životě... Což je nejdůležitější a nejobdivuhodnější...
Jako "Gošárník" je tedy vítaný každý, nezáleží na směru, filozofii, náboženství či církvi, ale na schopnosti naslouchat a sdílet s otevřeným srdcem, a snad i na víře v Boha, našeho Stvořitele, v jakékoliv formě, i v té začátečnické, i v pouhé probouzející se jiskérce PRVNÍHO TUŠENÍ... S pokorou a úctou k ostatním.

 

Deniska všechny nadchla i dojala - tímto svým vystoupením, prostým, vroucím, upřímným a lidským... Bylo to podtrženo skutečností jejího požehnaného stavu... S partnerem Filipem promluvili o KRISTOVSKÉM VĚDOMÍ A ENERGII a pomohli tak rozsvítit Gošárnu.

Přátelské povídání s Karaimi o osobním životě a duchovní cestě...
Natočeno v rámci oslavy slunovratu v Haluzicích pro GoschaTV1.

Známý léčitel a biotronik hostem Gabriely Filippi a jejího Léčivého divadla v Praze na Lávce. - Více o práci a aktivitách Tomáše Pfeiffera na http://www.dub.cz/

 

Přednáška Jany Štrausové vychází z její vlastní dlouholeté zkušenosti učitelky mateřské školky, kde provádí svůj výzkum. Pokud je pravda, co říká a co nashromáždila, a vše tomu nasvědčuje, pak nastal čas ve vzdělávacím systému MYSLET I UČIT zásadně jinak.

Lidsky dojemné a působivé vyprávění o zázraku života a vymezeném čase jednoho lidského života, který na jeho realizaci máme...

Apel na plný život v Pravdě a na odvahu k přijetí duchovních Pravd, které už známe, cítíme nebo tušíme...

Prodal firmu za miliardu a spřátelil se s tibetským dalajlamou. Praktikuje buddhistický dzogčhen a vytváří v praxi novou „EKONOMIKU DARU". Podivuhodné vystoupení charismatického podnikatele a filantropa na Setkání Gošárníků 9 v hotelu Fontána u Brněnské přehrady, 24. 11. 2013.

Při veganské stravě nehubnete ani neumřete! :-) Igor Chaun a GoschaTV na návštěvě ve veganské restauraci na Hradčanech. Hovoří Karel Chlumec, tvůrce LoVegu.

Fascinující vyprávění mladého muže, který s nenucenou samozřejmostí a širokým úsměvem vypráví o věcech, o kterých zatím jen tušíme... - Kdo potřebuje naději a připomenutí, že VŠE DO SEBE ZAPADÁ a MÁ TO SMYSL, toto video je pro něj... :-).

Všichni na Zemi hledáme Lásku. Láska je to, co nás posouvá, co chceme naplnit. Učíme se SLYŠET sami sebe, přestáváme posuzovat, a to je způsob, kterým se dostáváme z duality. Odpouštění znamená rozpouštění. Když poděkujeme za toto poznání, můžeme se dostat dál.

Čím nás může inspirovat svět šamanů?

O mateřské svobodě, instinktu a přirozeném porodu. Nečekané vyprávění na festivalu Esoterika na pražském Výstavišti... - Katarína a Leila, dvě svobodomyslné kamarádky a duchovně žijící bytosti, nám říkají: „Následuj svojí POHODU a svojí RADOST, KLID, ŠTĚSTÍ... Když máš vnitřní jistotu, víš co děláš a proto nehazarduješ...

O změnách po roce 2012, otevírání našich srdcí a o probíhající transformaci hovoří opět úchvatně Karaimi - na pozvání Radky Volhejnové v její Glamour Academy v Praze. Natočil Igor Chaun pro GoschaTV.

Všechno, na co jste se kdy chtěli zeptat - a neměli jste odvahu... :-) O mimozemšťanech, původu lidstva, Vesmíru, Sluneční soustavě, lásce, penězích a mnohém dalším. - Vynikající rozhovor Juraje Kočara pro jeho web NovaZem, který se spojil s Teal a prostě se ptal... - Nyní i ve spolupráci s GoschaTV.

Jak se Juraj spojil se slavnou duchovní učitelkou a krásnou ženou a natočil s ní tří hodiny přes Skype, skvělý rozhovor o všem, na co jste se kdy chtěli zeptat - a neměli jste odvahu... :-) O mimozemšťanech, původu lidstva, Vesmíru, Sluneční soustavě, lásce, penězích a mnohém dalším. - Ptá se Igor Chaun pro GoschaTV.

Prales mě naučil úctě, soucitu a lásce a při všech našich setkáních mi odhaloval svá přání, své sny i záměry. Jste-li připraveni mu naslouchat, naučí i vás mystickému umění sdílet život v pospolitosti s respektem k odlišnostem. Přivede vás k setkání s vaším "vnitřním klenotem", objevíte svoje prvotní nenahraditelné vlastnosti.

Stránky