Farmaceutický průmysl

Farmaceutický průmysl se nás snaží přesvědčit, že když matka příroda tvořila jinak dokonalé ženské tělo, u hormonálního systému udělala někde chybu.

Blesk.cz na svých internetových stránkách zveřejnil tragický osud sedmiletého Jakuba, kterého známá a povinná trojkombinace vakcíny spalničky – příušnice – zarděnky totálně odepsala z normálního života. Jistě, je to výjimečná situace, ale riziko tu je!

Nárůst počtu depresivních pacientů vnímám jako reflexi zběsilého způsobu života. Lidé už tempu nestačí a přesto jsou neustále nabádáni: „Vy nestačíte, selháváte, běžte k doktorovi, musíte se léčit.“

Jako lékařka asistovala u porodů, sama má tři děti. Ale byla také velmi blízko smrti – to když ji kvůli publikování článků o problémech masového užívání hormonální antikoncepce přemístili na LDN, tedy na místo, kde se umírá, a ne vždy důstojně.

Dobrý den pane Virapen.V popisu Vaši knihy se uvádí,že jste ztrávil dlouhé roky působením ve farmaceutickém průmyslu:
Ano přesně tak. Bylo to dlouhých 35 let. Pracoval jsem pro několik velkých společností. Začínal jsem jako obchodní zástupce, ale  postupně jsem si vyzkoušel všechny oddělení.

Desetina českých žen má podle VZP poruchu srážlivosti krve, která může mít v kombinaci s hormonální antikoncepcí smrtelné následky. Podle některých odborníků by lékaři měli ženám před předepsáním antikoncepce povinně provádět testy na riziko trombóz, přestože jsou finančně nákladné. Lékaři o tom chtějí jednat již v září.

Dokážete si představit, že necháte své dítě přesně podle doporučení pediatra naočkovat, krátce poté těžce onemocní, vyhledáte pomoc odborníka v nemocnici a lékaři vás z neznalosti možných nežádoucích účinků očkování obviní z týrání dítěte?

Během večerního pořadu "Jak žít svobodně v systému", který se konal 26.6 v Brně ve Slunci jsme si vyměnili mnoho názorů a informací. V zásadě se ale ukázalo, že každý máme zcela svoji cestu. Nikdo nikomu cestu neukáže, nikdo nikoho nepovede. A v tom je přeci svoboda! Nutno ale připomenout, že ke svobodě patří také zodpovědnost. Uvědomuji si, že následující text musím doplnit konkrétními činy a někomu skutečně na léčení přispět...

Zatímco průmysl medicíny, farmacie a vakcín se snaží prosazovat nové vakcíny prakticky na každou nemoc, nejnovější studie publikovaná v magazínu The Imunity naprosto rozvrací celou vakcinační teorii. Ukazuje se totiž, že přirozený imunitní systém v lidském těle tvořený vrozenými a adaptivními komponentami nás chrání před nemocí, aniž by bylo potřeba vakcín pro tvorbu protilátek.

Nebojuji proti vakcínám, ale stojím si za názorem, že tělo  je schopno absolutního zdraví, bez pomoci vakcinace!

Myslím si, že OČKOVÁNÍ je jeden z největších vědeckých omylů. V celé své historii se lidstvo NEZTRAPNILO více, než právě díky očkování.

Očkovací kamión, akce, která má za cíl zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Roadshow zavánějící porušením hned několika právních předpisů i principů humánní medicíny.

Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky ihotovostí.

Berlín - Západní farmaceutické koncerny v době rozděleného Německa ve velkém zkoušely nové léky na východních Němcích, bohužel často bez jejich vědomí. S tímto tvrzením přišel týdeník Der Spiegel, podle kterého si firmy objednaly přes šest stovek testů, kterých se účastnilo na 50 tisíc lidí.

Rakovina je rostoucí celosvětová epidemie se šokujícími statistikami. V minulém století se objevilo několik účinných léků, které dokázaly vyléčit rakovinu. Oficiální lékařské zřízení se však očividně nesnaží tyto alternatvní přírodní medicíny a léčby rakoviny zkoumat.

Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Jelikož některé velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji.

Stránky