Božství

Setkání v Dajáně (http://www.dajanapraha.cz/) s psychoterapeutem, divadelníkem, muzikantem a spisovatelem Pjérem la Šé´zem.

Celý záznam povídání, besedy a koncertu v Uherském Hradišti při představení Doteků Léčivého divadla. Dekuju za krásné setkání a atmosféru. Igor

Podělíme se společně o krásný sen - sen, který si zamilujete tak, že jej budete chtít mít navždy. V tomto snu jsme uprostřed krásného, teplého a slunečného dne. Slyšíme táky, vítr a říčku. Jdeme k říčce. Na břehu sedí v meditaci starý muž a my vidíme, že z jeho hlavy vyzařuje krásné pestrobarevné světlo.

Dnes tě, Stvořiteli vesmíru, žádáme, abys k nám přišel a sdílel s námi silné spojení lásky. Víme, že tvým skutečným jménem je Láska, že být s tebou ve spojení znamená sdílet stejné vibrace, stejnou frekvenci, jíž jsi ty, protože jsi jedinou věcí, která ve vesmíru existuje.

Eriugenovo Periphyseon je známé jakožto spis, v němž se setkáváme s originální představou Boha, který tvoří sám sebe. Rozpracování této koncepce představuje kostru celého Periphyseon, které je do jednotlivých knih členěno právě podle jednotlivých fází Božího sebetvoření. Je však velmi matoucí, že se v témže díle setkáváme také s představou Boha jakožto Trojice Božích osob (Otce, Syna a Ducha svatého), jakkoli trojiční teorie není Eriugenou vypracována nikterak systematicky.

Všechno, na co jste se kdy chtěli zeptat - a neměli jste odvahu... :-) O mimozemšťanech, původu lidstva, Vesmíru, Sluneční soustavě, lásce, penězích a mnohém dalším. - Vynikající rozhovor Juraje Kočara pro jeho web NovaZem, který se spojil s Teal a prostě se ptal... - Nyní i ve spolupráci s GoschaTV.

Jak žít v Lásce Nebe na Zemi v každodennosti Božského Člověka. Krásné emotivní vyprávění Kataríny o tom, co žije, čím je, co cítí -- a jak jsme si podobní v touze po SOULADU V CELISTVOSTI.

O pozoruhodném zázraku lidského života a jeho souvislostech s vesmírnými - přírodními - zákony. Setkání v rámci cyklu časopisu Meduňka v pražském hotelu Ramada, povídání o duchovní cestě, o strachu, radosti, lásce a naději. Moderuje Mgr. Věra Keilová.

Ellen Gould Whiteová (26. listopadu 1827- 16. července 1915), rozená Harmonová, patří mezi nejvlivnější postavy první generace Adventistů sedmého dne.

Narodil se 10. září 1943 v Milwaukee, USA, a je křtěný jako římský katolík, ale už z rodiny byl povzbuzován k tomu, aby hledal svou spirituální pravdu. Studoval Bibli, indické Védy a Upanišády. Říká, že jeho knihy nejsou channellingem, ale že jsou inspirovány Bohem a že mohou pomoci lidem vytvořit nový osobní vztah s ním.

Povídání Igora Chauna s Alžbětou Šorfovou ve studiu Cesty k sobě 11. 6. 2010. - Rozhovor o spirituální zkušenosti z brazilské Amazonie, o jiných typech inteligentních bytostí - o šíři Stvořitelova kosmického díla - a mnohem jiném...

Inspirativní a humorné povídání JAROSLAVA DUŠKA na akci Svoboda NaŽivo 2012, přednáška s původním názvem Obnovení schopnosti vnímat jeden druhého.