Andělé

Lidé vždycky chtějí vědět, jak vypadá jejich strážný anděl. Pravda je ovšem taková, že i když se strážný anděl otevře a ukáže se mi v lidské podobě, jeho vzhled se může měnit. Například strážný anděl Luka, jednoho mladého muže, kterého často potkávám a kterého mám moc ráda.

V letech 1961–1965, právě v průběhu II. Vatikánského koncilu, se v zapadlé španělské horské vesnici San Sebastián de Garabandal mnohokrát zjevila čtyřem dívkám Panna Maria a sdělila světu důležitá poselství a předpovědi.

1:11 hodin - už řadu dní tento čas vždy na hodinách zaznamenám. I kdybych byla ve vaně, určitě bych ze "záhadného" důvodu vylezla těsně před tím, než tato čísla skočí na hodinách.

Mnoho lidí za mnou přijde a ptá se, jaké je jejich životní poslání.

Lidé jsou často zmatení a myslí si, že jejich životní poslání musí být o jejich práci nebo o tom, co dělají. Může to tak být, ale ve skutečnosti je za tím něco mnohem podstatnějšího.

Lorna Byrne se narodila do chudé dublinské rodiny v březnu roku 1955. Dávno před tím, než uměla mluvit, viděla Lorna anděly, s kterými komunikovala. Lorna vidí anděly stejně fyzicky jako vidí někoho, kdo stojí přímo před ní.

Povídání o ANGEOLOGII - neboli rytmus dějin z hlediska andělských sil. Výklad vědeckého badatele, který prokazuje rytmické vlny v dějinách planety a lidstva a spolupráci archandělských vlivů. Další ze série originálních rozhovorů známého herce a filozofa Jardy Duška v Divadle Kampa...

RNDr. Emil Páleš, CSc. (* 24. ledna 1966 v Bratislavě) je slovenský vědec, filosof a představitel sofiologie, která usiluje o syntézu různých pramenů poznání (zjevení, rozumu a smyslové zkušenosti).

Gabriela Filippi je česká herečka a moderátorka. V roce 1984 ukončila Konzervatoř Brno - obor balet, na téže škole vystudovala obor hudebně dramatický. Na počátku 90. let studovala hudebně dramatický obor také na Konzervatoři v Praze. Jejím mužem je Pavel Karoch s nímž vychovává dvě děti, dceru Sofii a syna Gabriela.

Každý z nás má svého anděla strážného - a vůbec nezáleží na tom, jestli tomu věříte nebo ne!

Ukázka z představení Léčivého divadla Gabrieli Filippi, andělské koláže na motivy Lorny Byrne. Na Setkání Gošárníků 6 v Chotěboři dne 6. 4. 2013. Hudební doprovod na kytaru Milada Karez.

„Tak už to nám ženám konečně půjčte!" - Dynamický i dojemný rozhovor se slavnou zpěvačkou vede moderátorka Alena Heribanová v populárním pořadu na slovenské „dvojce"...

Rudův rozhovor s Janem Fianem o knedlíku v krku, o pochybnostech při ispiračních stavech a nekonečně diskutovaném roce 2012, který se stal mezním bodem na vývojové přímce lidstva. Vrcholu nedosáhnete byť i sebedelším prochízení se v nížínách.

Josef interpretuje švédského vědce a mystika Emanuela Swedenborga, zvláště některé pasáže o andělích... a tu chválu neberte tak vážně, mince má vždycky dvě strany.

Thu-Hien je bytost nesoucí v sobě esenci matky vesmíru – ženské části boha. Pomáhá přinést na Zemi energie a vzkazy potřebné pro vstup naší planety a lidstva do nové éry evoluce vyznačující se masovým posunem v globálním vědomí probíhajícím v tomto roce 2012.