2012

O změnách po roce 2012, otevírání našich srdcí a o probíhající transformaci hovoří opět úchvatně Karaimi - na pozvání Radky Volhejnové v její Glamour Academy v Praze. Natočil Igor Chaun pro GoschaTV.

Kateřina vypráví, jak se její syn v devíti letech rozpomenul na život na Plejádách a jak ho popisuje.

V celé historii naší planety se její tvář neustále měnila a stále mění. Nic není stabilní, vše je v pohybu a vše podléhá změně, i zemské kontinenty. Zemi nelze v pohybu zabránit, tento vývoj je přesně daný, včetně změny pólů. Sever už není severem. Stále častěji se také setkáváme s různými přírodními katastrofami.

3.12.2012, Brno, Slunce

Bytosť, Človek, Žena, Matka na tejto Zemi. Cez semináre o ľudskom tele, životnom štýle, strave a Novom Rodičovstve, prešla k zdieľaniu prednášok o energetickom dianí a Novom bytí. Tvorí osobné aktivačné energetické Obrazy pre rozpomenutie a ukotvenie esenciálneho Vedomia a Tvorenia v Človeku.

Duchovní rozprava Petra Chobota. Nebojte se roku 21. 12. 2012.

PRAVDA O MAYSKOM KALENDÁRI - skvělý film pro všechny, kteří žijí ve strachu a bojí se konce světa.

Podle některých výkladů mayského kalendáře má letos nastat Apokalypsa. Čeho ve skutečnosti bude konec a čeho začátek? Úryvek ze zajímavého interaktivního seriálu ČT 24.

Je tu něco, co mi dělá starost a má to souvislost s planetárním zarovnáním, které proběhne tento rok. Dne 21.12. se vědci chystají uskutečnit velký experiment. Tento experiment využívá urychlovač částic.Vědci hledají antihmotu a chtějí toto planetární zarovnání využít, aby vygenerovali velice vysokou vibraci, kterou nazývají proton-proton. Jde o protony, které jsou vytvářeny v obrovských přístrojích.

Honza Fian přednáší některé drobné střípky ze své komunikace s duchovními průvodci. Rozhovor nad jeho pověstnými růžovými deskami je zakončen delší pasáží, vyjádřením k tolik diskutovanému konci roku 2012.

Rudův rozhovor s Janem Fianem o knedlíku v krku, o pochybnostech při ispiračních stavech a nekonečně diskutovaném roce 2012, který se stal mezním bodem na vývojové přímce lidstva. Vrcholu nedosáhnete byť i sebedelším prochízení se v nížínách.

Odvážná, dynamická a místy kontroverzní přednáška Petra Dostála, který se zabývá duchovními filozofiemi a sám sebe označuje za „člověka na duchovní stezce". „SETKÁNÍ GOŠÁRNÍKŮ" bylo pořádáno a moderovanáno režisérem a duchovním hledačem Igorem Chaunem v Chotěboři 24.-26. 2. 2012.

Vně projevené světlo je vytvářené hořením, které nastává při opětovném spojení - "zkratu" dvou opačných polarit, vyvolávajících při propojení blaženou až orgasmickou extázi.

Vystoupení kamaráda Rudy, jinak faráře Církve čsl. husitské, na přednášce Igora Chauna v olomouckém Divadle hudby.

Slovenský vědomec a Aztecký muž medicíny. Propojení člověka s přírodou.

Eckhart Tolle hovoří o konci světa :).

Stránky