Rohová sedací souprava EVANELL – komfort a styl v levém provedení grande 39

Rohová sedací souprava do U EVANELL je určena pro větší obývací pokoje. Díky svým rozměrům a rozkladu na lůžko poskytne pohodlí i velké rodině.

Design

EVANELL se snaží kombinovat moderní design s maximálním pohodlím. Sedáky jsou plněny vysoce elastickou pěnou a jsou ergonomicky tvarované pro dokonalý zážitek z posezení.

O prémiovém vzhledu tohoto kousku svědčí hladké linie a jednoduché tvary. Povrch sedací soupravy je potažen kvalitním textilním materiálem, který je snadno udržovatelný a dlouhodobě odolný proti opotřebení.

Pohodlí a funkčnost

Navzdory celkovému minimalistickému designu si EVANELL zachovává vysoce účelné prvky. Rozklad na lůžko, který je integrován do sedací soupravy, je rychlý a bezpečný. Lůžko navíc disponuje úložným prostorem pro povlečení a ostatní prádlo.

Kvalitní stavitelné opěradlo vám umožní pohodlně přizpůsobit základní sedací polohu vaší tělesné konstituci. Komfort doplňuje i měkký polštář v patře.

Barevné provedení

EVANELL je dostupný v široké škále barevných provedení. Pro tento model se nabídka omezuje na jedinou variantu – levé provedení grande 39. Jedná se o krásnou karamelovou barvu, která dokonale zapadne do každého moderního interiéru.

Závěr

EVANELL je rohová sedací souprava, která je připravena vyřešit úplně všechny vaše požadavky na pohodlí, styl a funkčnost. Pokud hledáte špičkový materiál, ergonomické tvary, rychlé a bezpečné rozkládání na lůžko a moderní design, určitě si zamilujete sedací soupravu EVANELL.

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.