Prostory

Rodinné centrum sídlící mezi Florencí a Karlínským náměstím již 13 let nabízí nepřeberné množství vzdělávacích a pohybových programů pro páry připravující se na početí dítěte, pro těhotné ženy a jejich partnery, pro rodiče s dětmi i širokou veřejnost.

akasha je prostorem pro jógu

akasha nám umožňuje otevřít se

akasha vznikla ze snu a inspiruje k hledání

akasha je tu pro vás

 

Vítejte v našem malém avšak útulném Tvořivém a vzdělávacím centru, které vzniklo jako místo setkávání spřízněných duší na tomto světě. Moc rádi s Vámi pobudeme a pomůžeme Vám s nastartováním sebeléčícího procesu, který je ukrytý v každém člověku.

Nově vybudované Centrum osobního rozvoje v Buchově poblíž bájného Blaníku.
Centrum Buchov 2 se nachází uprostřed České republiky v malé osadě Buchov (obec Postupice) nedaleko Benešova, obklopené lesy na dohled bájné hory Blaník, 50 km jihovýchodně od Prahy a 20 km od dálnice D1 (exit 49).

V Dajáně Vás čeká pohoda, klid, příjemná vůně, libá hudba a lahodný čaj. V programu akcí si můžete vybrat z pestrého výčtu přednášek, workshopů, seminářů, koncertů, meditací, cvičení a dalších aktivit. Sálek je k dispozici i pro Vaše akce, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Občanské sdružení Lotus, pražské buddhistické centrum - vzniklo v březnu roku 1997 jako politicky nezávislý subjekt. Sdružuje na principu dobrovolnosti lidi zaměřené především na prohlubování zájmu o duchovní stránku života s důrazem na buddhistickou filosofii a meditační praxi.

Našim záměrem je nabídnout v Liberci, v samém srdci města, oázu pro ty, kdo hledají. Možnost setkat se, nacházet odpovědi na otázky a zároveň dělat něco pro sebe, své bližní a své zdraví. Nabízíme možnosti, jak objevit sama sebe a mnoho dalšího. Přijďte "ochutnat" z naší nabídky:

VIVA je prostor pro práci i odpočinek. Je vaší pevnou půdou pod nohama i místem k odrazu.

Setkávejte se, sdílejte zkušenosti, pracujte společně na větších projektech, a to vše ve zdravém a pozitivním prostředí.

Jsme otevřený prostor pro kulturu nejen divadelní. Skrze besedy, promítání a společné bytí si účinkující a lektoři v interakci s diváky/účastníky dílen ukazují, že existují různé způsoby směřování a uskutečňování životní cesty.

Druna – náhorní planina pro tanec, pohyb a meditaci je prostor pro osobní rozvoj v centru Prahy. Je to místo setkání se sebou a s jinými lidmi... v pohybu, v tanci, v meditaci, dotykem, hudbou nebo rozmlouváním při čaji...

Podle našich osobních zkušeností mnoho problémů moderní obchodní společnosti pochází ze ztráty kořenů, vztahu k půdě, vlasti, tradicím, místa, kde žijeme. Proto jsme se pro budoucnost naši i svých dětí rozhodli přestěhovat do místa, kde tyto tradice jsou ještě uchovány.

Klub Dvojpaprsek slouží k setkávání lidí, sdílení pocitů a vizí, hledání sebe sama a své cesty. Chceme podporovat harmonický vzestup duchovního rozměru osobnosti, probouzení intuice a návrat k rozhodování srdcem. Rozhodni se nalézt vyvoleného partnera prací na sobě!

Malaya centrum jógy a meditace

Nabízíme Vám klidný prostor v malebném údolí Českomoravské vrchoviny v obci Bělá u Jevíčka s krásnou přírodou a silnou energií. Můžete se zúčastnit některé z nabízených akcí nebo přijet jen tak a pobýt s námi, případně se zapojit do společné práce, které je zde vždy dost.

Ve Studiu Focus můžete zapomenout na ruch velkoměsta a na čas, který Vás možná žene stále rychleji. Chvíle prožité u nás - ať už tancem, cvičením nebo meditací - budou jen a jen Vaše. 
 

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování a stravování ve rekreačním středisku Geofond Chotěboř.

Relaxační centrum Namakdan je moderní centrum zaměřené na odpočinek a relaxaci. Nachází se na Smíchově v Nádražní ulici 42/82, v blízkosti tramvajové zastávky č . 4, 12, 14, 20 "Na Knížecí" , vchod je z Pivovarské ulice 13.

Místo pro meditaci, oslavu, tanec, vnitřní transformaci, cestu k sobě...

 Přijďte za námi do centra SLUNCE na Radnické 4 v Brně. I když se setkáváme na přednáškách, seminářích nebo workshopech, jde především o naše vzájemné sdílení a setkání duší, které se mají potkat....to byl i záměr a prvotní smysl založit místo na SLUNCI -  místo Setkávání v novém věku.

Taneční studio Naboso je prostor, kde se potkávají různé taneční styly.

Stránky