Osobnosti

Albert Einstein (14. března 1879 Ulm, Německo – 18. dubna 1955 Princeton, New Jersey, USA) byl teoretický fyzik, jeden z nejvýznamnějších vědců všech dob. Často je označován za největšího vědce 20. století, případně spolu s Newtonem za nejvýznamnějšího fyzika vůbec.

Alex Grey se narodil 29. listopadu 1953 ve městě Columbus, v Ohiu. Jeho otec byl grafický designér a dodával mu jako mladému odvahu ke kreslení a tím rozvíjel jeho budoucí schopnosti. Mladý Alex rád sbíral hmyz a mrtvá zvířata z předměstské čtvrti, které poté pohřbíval na zadním dvorku.

Mgr. Alžběta Šorfová se již 17 let zabývá alternativními obory jako jsou psychoterapie - regresní terapie, práce se světelnými systémy - Shamballa, Merkaba, Ra-Sheeba a nebo 4, 5, 6, 7D systémy a v poslední době volnými energiemi.

Je autorem několika knih přeložených do devíti jazyků včetně vysoce ceněného vysokoškolského skripta Kvantová mechanika, která se na některých univerzitách používá jako učebnice základů matematiky kvantové fyziky.

Andreas Claus je bývalý finančník, který evidentně porozumněl základním mechanikám peněz. Misto toho, aby věnoval čas na burze při "making money", tráví čas přednášením o skutečných mechanismech světa peněz. Ukazuje, jak nás peníze svazují a omezují.

Blahoslavená Anna Kateřina Emmerichová (německy Anna Katharina Emmerick nebo Emmerich; 8. září 1774 – 9.

Prof. Strunecká má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na univerzitě Karlově. Od roku 1968 vedla praktická cvičení a později zajišťovala mnoho základních i  specializovaných přednášek pro studenty přírodovědecké a matematicko-fyzikální fakulty UK, přednášela v postgraduálních kurzech i pro veřejnost.

je základem jeho profesních aktivit je poradenská činnost pro jednotlivce a páry orientovaná především na partnerskou a rodinnou tematiku. Svoji práci opírá o dokonalou znalost astrologické tradice, o zkušenosti z terapeutických výcviků (Dragomirecký, Balint) a o své intuitivní vhledy.

Ing. Artur Zatloukal, ročník 1943, žije v Brně. Vystudoval strojní inženýrství a po celou dobu své aktivní zaměstnanecké činnosti pracoval jako technik v elektrárenství. Současně se zabýval světonázorovými otázkami, vždy především ve vztahu k praktickému životu.

Boris Tichanovský, potomek slavného léčitele. V omské pustině na Sibiři žil v proslulém Bachradu jeho praděd, za nímž se přijížděli léčit lidé z celého Ruska. Boris byl výjimečné dítě. Měl dar věštit a rodiče zapisovali jeho proroctví do věštební knihy. Řada věšteb, týkajících se života Borise a jeho blízkých, se splnila.

Carlos Barrios je mayský kněz, duchovní průvodce, antropolog a historik. Z jeho pochopení mayské tradice a kalendáře nebude datum uvedené v kalendáři zimního slunovratu v roce 2012 znamenat konec světa. Mnoho lidí psalo o Mayském kalendáři jako o senzaci, ale nevím.

(1969 v Mexiku jako Cesar Millán Favela). Vyrostl v těsné blízkosti zvířat na farmě svého dědečka v Mexiku.
Již ve 13ti letech se rozhodl, že jeho cílem je stát se profesionálním trenérem psů.

Brazilský spisovatel Chico Xavier byl dvakrát nominovaný na Nobelovou cenu míru, ale ta, jak víme, se spíše uděluje válečným štváčům než nositelům duchovního míru.  Xavier cenu nedostal, přestože napsal stovky knih.

Clemens Wenzeslaus Brentano de La Roche (8. září 1778, Frankfurt nad Mohanem – 28. července 1842, Aschaffenburg) byl německý romantický básník a prozaik, společně s Achimem von Arnim hlavní představitel mladšího proudu německé romantiky (Spätromantik), tzv. heidelbergské skupiny romantiků.

Názory na britského autora Davida Icka jsou skutečně kontroverzní, faktem ale je, že jednou svojí přednáškou dokáže vyprodat stadion ve Wembley. Něco na tom muži je.

Stránky

Reklama