Novinka pro váš domov! Hanah Home 3-místná pohovka Polyanna v šedé barvě s délkou 230 cm


Autenticita a pohodlí

Hanah Home 3-místná pohovka Polyanna bude velmi pohodlným a nepřehlédnutelným prvkem celého interiéru. Je čalouněna látkou v šedé barvě, která jistě zapadne do každého typu obývacího pokoje. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě, kterou v sobě skrývá. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane odpočinkovou zónou při odpoledních kávách, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!

Kvalitní materiály

Konstrukci pohovky Polyanna tvoří bukové dřevo a dřevotříska, což zajistí její dlouholetou použitelnost. Sedáky tvoří 100% polyester s 8 cm 28 DNS a 5 cm 24 DNS pěnou. Zádové opěradlo naopak disponuje 5 cm 28 DNS měkkou pěnou. Součástí balení jsou také dva polštáře, z 60% střižené a 40% silikonové pěny, s rozměrem 45 x 45 cm. Celý kus nábytku drží na pevných černých dřevěných nohou.

Víceúčelovost

Tuto pohovku ocení především milovníci víceúčelového nábytku, protože díky systému rozkládací pohovky u vás budou moci spát známí, kdy jen bude potřeba. Vybírat můžete z několika barev a délek – zvolte si tu, která bude nejlépe ladit s vaší domácností.

S vybavením vašeho obývacího pokoje či ložnice by vám mohla pomoci 3-místná pohovka Polyanna 230 cm v šedé barvě. Nakoupit ji můžete na stránkách nabytekhned.cz, kde najdete i další skvělé kusy nábytku pro váš domov.

Polyanna

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.