Novinka: Čalouněná postel GUEREZ v zelené látce s rozměry 160×195 cm


Čalouněná postel se spoustou výhod

Už jste někdy řešili nedostatečné úložné prostory v ložnici? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu! Čalouněná postel GUEREZ s rozměry 160×195 cm je složená ze dvou válend s praktickým úložným prostorem. A co je nejlepší? Tyto úložné prostory se otevírají z boku postele, což znamená, že do nich můžete uložit věci naprosto pohodlně.

Nádherný design zelené látky s vzorem

Pokud je pro vás na místě nejen praktičnost, ale i krása, jistě oceníte potahovou látku č. 33, která je zelená se vzorem. Tato krásná látka dodá posteli GUEREZ nejen praktickou, ale i estetickou hodnotu. Rovněž i výška čela postele z podlahy činí 75 cm, což dává celkově mohutný a elegantní dojem.

Materiály s ohledem na kvalitu

Spánek je velmi důležitý a kvalitní postel s dobrými materiály mu přispěje naplno. Proto jsme se rozhodli k výrobě této postele použít kvalitní materiály. Pružinová kostra o šíři 2,4 mm s oboustranně izolační vrstvou Getex o gramáži 700 g/m2, tvrzená PUR pěna o tloušťce 2 cm a rouno z dutého vlákna 1 cm jsou zárukou kvality a spokojenosti s postelí.

Vnitřní strana úložného prostoru z přírodních materiálů

Tyto materiály pak budou skryty právě v úložném prostoru postele, který je vyroben z přírodních materiálů. Konkrétně se jedná o surovou dřevotřísku, která je pro svou pevnost a trvanlivost ideální pro výrobu nábytku, který se bude intenzivně používat.

Velká nosnost a dlouhá záruka

Tato postel je navíc velmi stabilní a odolná, a to i při zátěži až do 200 kg. Takže pokud máte například domácího mazlíčka, který se vám občas snaží přidat do postele, nemusíte se obávat o stabilitu či pevnost postele. A abychom vám dokázali, že věříme v kvalitu našeho produktu, nabízíme vám na tuto postel záruku v délce 24 měsíců.

Pro více informací o této novince klikněte zde

Čalouněná postel GUEREZ

Tuto postel si zamilujete nejen pro její praktické využití, ale především pro její nádherný vzhled a kvalitní materiály. Postarají se o to, abyste si užili vysokou kvalitu spánku a navíc si mohli užívat svůj pokoj plně vůní pohodlí a krásného nábytku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.