Nadpis: Dřezová baterie Hansgrohe Focus s vytahovací sprškou v nerezovém designu a 2 proudy


Dřezová baterie Hansgrohe Focus s vytahovací sprškou v nerezovém designu a 2 proudy

Úvod

Dřezová baterie Hansgrohe Focus patří mezi nejkvalitnější produkty na trhu. Jedná se o pákovou stojánkovou dřezovou baterii s vytahovací sprškou, která nabízí 2 proudy. Tento produkt je k dostání v barevném provedení vzhled nerezu, který skvěle zapadne do moderní kuchyně. Důležitým parametrem je také průtok baterie, který dosahuje 9 litrů/minutu. Výška baterie je 40 cm a ramínko se nachází ve výšce 21,9 cm. Navíc má baterie matný povrch, který dodává kuchyni moderní a stylový vzhled.

Vytahovací sprška

Vytahovací sprška je velkou výhodou této baterie. Umožňuje dosáhnout vody tam, kde by to bylo jinak těžké nebo nemožné. Navíc se jedná o výborný pomocník při mytí nádobí, protože umožňuje snadnější dostupnost do různých rohů a zákoutí.

Přepínání mezi proudy

Možnost výběru ze dvou proudů je dalším kladem této baterie. První proud umožňuje běžné mytí nádobí, zatímco druhý proud, tzv. sprše, se hodí pro mytí zeleniny, ovoce a jiných potravin.

Nerezový vzhled

Díky barevnému provedení vzhled nerezu je tato baterie stylovým doplňkem každé kuchyně. Navíc se snadno kombinuje s ostatním nábytkem a doplňky s nerezovým vzhledem, jako jsou například sporáky nebo chladničky.

Matný povrch

Matný povrch této baterie zajišťuje moderní a elegantní vzhled. Zároveň je ale odolný vůči otiskům prstů a nevyžaduje tak časté čištění.

Závěr

Dřezová baterie Hansgrohe Focus s vytahovací sprškou je vynikající volbou pro každou moderní kuchyni, která vám nabízí průtok 9 litrů/minutu a 2 proudy, matný povrch a vzhled nerezu. Koupí této baterie získáte moderní a praktický pomocník pro péči o nádobí a další úkoly v kuchyni.

Dřezová baterie Hansgrohe Focus
Dřezová baterie Hansgrohe Focus
Zobrazit produkt

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.