Moderní kuchyňská linka Timothy od Falco – luxusní design v černém lesku/RLG


Moderní kuchyňská linka Timothy od Falco

Pro ty, kteří hledají moderní kuchyňskou linku s luxusním designem v černém lesku, je značka Falco to pravé místo. Kuchyňská linka Timothy této značky je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech.

Popis kuchyňské linky

Kuchyňská linka Timothy se skládá z kvalitních a moderních skříněk, které si můžete sestavit buď tak, jak vidíte na úvodní fotografii, nebo si je můžete sestavit podle svých potřeb. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při vytírání či zametání drobků. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek.

Všechny tyto varianty najdete v nabídce na velkynabytek.cz. Skříňky jsou dodávány v demontu a jsou součástí montážního plánu včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.

Inspirativní fotografie

Kuchyňská linka Timothy od Falco

Jak můžete vidět na fotografii, kuchyňská linka Timothy vypadá velmi moderně a elegantně. Její černý lesk dodává kuchyni luxusní nádech.

Rozměry kuchyňské linky

Rozměry vrchních skříněk jsou:

  • š.80 cm
  • v.72 cm
  • hl.30 cm

Rozměry spodních skříněk jsou:

  • skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm
  • skříňka se zásuvkami š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm
  • skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm

Cena a další informace

Kuchyňská linka Timothy je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně této kuchyňské linky, neváhejte nás kontaktovat na info@velkynabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.