Masivní akátová lavice Mammut X 160 cm od Moebel Living

Stylová lavice Holz zaujme svým unikátním vzhledem. Deska z masivního akátového dřeva a šedě lakovaná kovová podnož ve tvaru X vytváří stylové spojení, které nesmí chybět v žádném moderním bydlení. Každý kus lavice Holz je ručně vyráběný originál a skvěle se hodí do skandinávských interiérů.

Masivní akátová lavice Mammut X 160 cm od Moebel Living

Technické parametry:

  • Materiál: masivní akátové dřevo, kov
  • Rozměry: šířka 160 cm, výška 44 cm, hloubka 35 cm
  • Hmotnost: 27 kg

Tipy na údržbu: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Masivní akátová lavice Mammut X 160 cm v interiéru

Pokud hledáte nábytek, který bude skvěle ladit s vaším moderním interiérem, nemohli jste si vybrat lépe. Lavice Mammut X 160 cm od Moebel Living je nejen krásná, ale i velmi praktická. Můžete ji použít jako sedací plochu u stolu nebo jako základní kus do chodby. Je to jedinečný kus nábytku, který vám zaručí, že váš interiér bude jiný, než interiéry vašich sousedů.

Pokud se rozhodnete pro tuto lavici, určitě si ji oblíbíte. Prosklené výlohy, minimalistický nábytek a krásné osvětlení – to vše je třeba doplnit o jedinečnou lavici Mammut X 160 cm od Moebel Living.

Nechte si ji vytvořit na míru a můžete si být jisti tím, že nikde jinde ji nenajdete. Ale neváhejte příliš dlouho – naše výroba není nekonečná a lavice Mammut X 160 cm jsou velmi rychle vyprodané.

Koupit lavici Mammut X 160 cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.