Luxusní svícen PALMA 21 cm od DekorStyle v zlatém provedení

Skleněný svícen na čajovou svíčku je umístěný v kovovém stojanu ve tvaru listu palmy. Kovový stojan je navíc opatřen zlatým nátěrem, který bude krásně odrážet zář svíčky. Svícen se stane atraktivním doplňkem každého interiéru.

Specifikace produktu

Materiál: kov

Barva: zlatá

Rozměry produktu

Výška: 21 cm

Průměr: 14 cm

Pokud chcete mít v interiéru něco opravdu luxusního a stylového, pak je zde pro vás luxusní svícen PALMA 21 cm od DekorStyle v zlatém provedení. Tento svícen vám totiž nabízí něco víc než jen osvětlení místnosti. Skleněný svícen umístěný v kovovém stojanu ve tvaru listu palmy je navíc opatřen zlatým nátěrem, který bude krásně odrážet zář svíčky a tím dotvoří atmosféru noci.

Odkaz na produkt si můžete prohlédnout zde: https://www.isolund.cz/produkt/dekorstyle-svicen-palma-21-cm-zlaty.

Svícen je ideální jako dárek, který opravdu potěší. Luxusní a stylový, to jsou dvě vlastnosti, které určitě ocení každý, kdo má vkus a rád má krásné věci v interiéru.

Zkrášlujte si interiér s nádherným svícenem Palma od DekorStyle. Tento svícen vám nabízí nejen krásný design, ale také skvělou kvalitu a luxusní vzhled. Staňte se majitelem jedinečného svícnu, na kterém vám bude závidět celá vaše rodina i přátelé.

Luxusní svícen PALMA 21 cm od DekorStyle v zlatém provedení

Svícen PALMA 21 cm od DekorStyle v zlatém provedení je skvělou volbou pro ty, kteří touží po kvalitě, stylu a luxusu. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvost do svého interiéru ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.