Keramický obal na květináč Heart: dokonalý doplněk pro vaše rostliny v bílé barvě!


Ozdobte své květiny krásným obalem

Keramický obal na květináč Heart je skvělým způsobem, jak dodat vašim květinám trochu stylu a elegance. Obal je vyroben z kvalitní keramiky a má lesklý povrch, který dokonale doplňuje váš interiér.

Vhodný pro různé druhy květin

Keramický obal na květináč Heart je velmi univerzální a je vhodný pro mnoho různých rostlin. Ideální je použít ho na bylinky v kuchyni, ale také na větší květoucí rostliny v obývacím pokoji. Pokud hledáte dokonalý doplněk do vaší koupelny, tak jej můžete použít jako dózu na ukládání drobností.

Kompletní balení s jutovým provázkem a dřevěným srdíčkem

Keramický obal na květináč Heart je dodáván s jutovým provázkem a dřevěným srdíčkem. Díky tomu bude vypadat velmi rustikálně a bude připomínat venkovský styl.

Plastický vzor

Keramický obal na květináč Heart má plastický vzor, který dodává obalu trochu rozměru. Vzor je ale dostatečně subtilní, takže nepřehání a nebude rušit květiny ani váš interiér.

Specifikace

Obal má horní průměr 11,5 cm a dolní 14 cm. Výška obalu je 12,5 cm. Pokud hledáte krásný a praktický obal na květináč, tak je toto tím ideálním. Najdete ho na www.nabytekprehledne.cz.

Keramický obal na květináč Heart

Závěr

Keramický obal na květináč Heart je skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Pokud hledáte něco stylového, co dokáže ozvláštnit vaše květiny, tak se neváhejte podívat na tento krásný obal na květináč. Určitě nebudete litovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.