Kaldewei Rondo Star – Obdélníková vana s levým i pravým směrem ocelová, rozměry 180×80 cm

Kaldewei Rondo Star je kvalitní obdélníková vana ze smaltované oceli, která je ideální pro vaši koupelnu. Tato vana se hodí pro levou i pravou orientaci a její rozměry jsou 180×80 cm. Pokud hledáte kvalitní vanu, která bude dlouho sloužit a zároveň bude vypadat skvěle, právě jste ji našli.

Kvalitní materiál

Smaltovaná ocel je velmi kvalitní materiál, který se vyznačuje vysokou odolností a trvanlivostí. Díky tomu, že je vana vyrobena z tohoto materiálu, můžete si být jisti, že bude sloužit dlouho a bez problémů. Navíc se vana snadno udržuje v čistotě a nedochází u ní ke korozi či jiným problémům.

Levá i pravá orientace

Kaldewei Rondo Star se hodí pro levou i pravou orientaci. To vám umožní vybrat si, kam v koupelně ji umístíte, aniž byste museli vyřešit nějaké obtíže.

Jaké jsou rozměry vany?

Kaldewei Rondo Star má rozměry 180×80 cm. Tento rozměr je ideální pro ty, kteří hledají prostornou a pohodlnou vanu, ale zároveň mají v koupelně dostatek místa pro tento rozměr.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Kaldewei Rondo Star je balena bez madla, nožiček a podhlavníku. Tyto prvky si můžete dokoupit samostatně dle vašich přání. Pokud chcete vanu s madlem, nožičkami nebo podhlavníkem, stačí si je zakoupit zvlášť a jednoduše je připevnit k vaší vaně.

Kaldewei Rondo Star width=“500″ height=“auto“>

Zdroj: Atcomplet.cz

Celkově lze říci, že Kaldewei Rondo Star je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a trvanlivou vanu pro svou koupelnu. Vana je vyrobena z vysokokvalitního materiálu, se hodí pro levou i pravou orientaci a má ideální rozměry 180×80 cm. Pokud vás tato vana zaujala, určitě neváhejte a pořiďte si ji co nejdříve.

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.