Halmar Postel MODENA 160×200 cm – tmavě zelená – styl pro váš spánek

Moderní manželská postel Modena je čalouněná tmavě zelenou sametovou látkou Velvet. Tento stylový kousek vás nejenom příjemně překvapí svou kvalitou, ale také nabízí velké množství praktických řešení.

Jelikož výroba postelí je v oblasti nábytkářství naším hlavním zájmem, snažíme se zákazníkům nabízet právě to, co by si v případě klasického nákupu v kamenné prodejně nemohli vybrat.

Proč si právě tuto postel vybrat?

Jedním z největších plusů postele Modena je fakt, že se jedná o manželskou postel o rozměru 160×200 cm. Tento rozměr totiž zaručí dostatek prostoru pro každého z partnerů, ať už jsou to prachy nebo lidé :).

Pokud však máte velkou ložnici, můžete zvolit třeba dva kusy postelí o rozměru 80×200 cm. Tímto způsobem si postavíte prakticky king-size postel, která bude skvěle vypadat a bude přitom plně funkční.

Halmar Postel MODENA 160x200 cm

Když už jsme zmínili praktičnost, nejlépe ji asi představíme v podobě úložných prostorů v zásuvkách. Ty se budou hodit nejen těm, kteří mají malou ložnici, ale také každému, kdo si potrpí na pořádek a dobře organizovaný prostor.

Rošt je součástí postele. Matrace je nutné zakoupit zvlášť. V naší nabídce najdete široký výběr matrací, doporučujeme zakoupit jednu v rozměru 160×200 cm nebo dvě v rozměru 80×200 cm.

Také je potřeba zmínit, že postel není dodávána s nočním stolkem. Pokud byste si však k posteli chtěli pořídit i noční stolek v podobném designu, jistě si vyberete z naší široké nabídky nábytku.

Technické parametry postele Modena

Tak jako každý jiný kus nábytku, má i postel Modena své technické parametry. Celková nosnost postele je až 200 kg (nosnost na jednu osobu je 100 kg).

Výška po rošt: 39 cm

A poslední věc, na kterou jsou zákazníci většinou zvědaví, je způsob dopravy a balení postele. Velkou výhodou postele Halmar Modena je fakt, že ji dostanete plně demontovanou. To znamená, že si ji můžete snadno sestavit sami (návod k sestavení je v balení) a ušetřit tak peníze za montáž.

Halmar Postel MODENA 160x200 cm

Takže pokud hledáte stylovou, kvalitní a praktickou manželskou postel, která vám bude sloužit mnoho let, postel Halmar Modena je pro vás tou správnou volbou. A navíc ještě můžete využít naší akční nabídky s dopravou zdarma!

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.