ECOTOYS knihovnička: Ulož své oblíbené knihy do domečku!

Hledáte do dětského pokoje moderní regál či knihovnu, která nabídne funkční a praktické nápady na uložení hraček? Potřebujete do dětského pokoje úložný prostor, který chcete oživit a dodat mu moderní vzhled? Nechcete už dětem do jejich království pořizovat další krabice? Pak sáhněte po moderní knihovně v neutrální a nadčasové bílé barvě. Zamilují si ji všichni – dospělí i děti a nabízí spoustu možností k využití.

Skvělý design i praktické využití

Základem je pevný materiál a tvar domečku, kterým knihovna na první pohled vyniká. Disponuje třemi prostornými policemi, na které je možné uložit knihy, drobné dekorace nebo třeba panenky, autíčka i jiné dětské hračky. Rázem tak bude v pokojíčku pořádek a útulno. Knihovna také disponuje skříňkou, kterou je možno uzamknout. Zde si mohou děti uložit větší hračky, deskové hry, kostky nebo také své tajnosti, které chtějí ukrýt před sourozenci.

Navíc, důmyslné detaily a zaoblené hrany poskytují bezpečí pro dětské prsty či hlavičky. Bezpečnost a kvalita jsou u ECOTOYS na prvním místě, a proto jsou vyráběny z nezávadných materiálů.

Moderní knihovna pro moderní domácnosti

Díky svému designu a velikosti se knihovna skvěle hodí do moderních interiérů. Knihovna ECOTOYS je navržena tak, aby perfektně zapadla do každého dětského pokoje. Nadčasová bílá barva kombinuje s jakýmkoliv doplňkem a přizpůsobí se tak každému stylu.

Také není problém pořídit knihovnu do menšího prostoru. Rozměry knihovny jsou 80 x 80 x 30 cm, takže se skvěle vejde i do malých pokojů a ušetří místo, které můžete využít jinde.

Pokoj pro děti s knihovnou ECOTOYS

V dětském pokoji bývá většinou nepořádek, alespoň co se týče hraček a věcí, které již nejsou potřebné. Proto je důležité vybrat takový nábytek, který se k tomu bude hodit. S knihovnou ECOTOYS si děti mohou hrát a současně se učit, jak důležitá je úprava vlastního prostoru.

Knihovna nabízí úložné prostory nejen pro knihy, ale také pro všechny dětské věci, které potřebují uklidit. Malí chlapci a holčičky si tak mohou uschovat své oblíbené panenky, autíčka a hry. Navíc, díky designu skutečně jako domeček, si děti mohou hrát na domácí knihovnu a tak rozvíjet svou představivost.

Knihovna ECOTOYS má vše, co moderní knihovna pro dětský pokoj potřebuje – skvělý design, praktické využití, úložné prostory a bezpečnost. A navíc se hodí k jakémukoliv stylu pokoje. Tento nábytek bude již brzy nedílnou součástí každé moderní rodiny.

ECOTOYS knihovna v domečku

Nyní máte šanci pořídit si knihovnu ECOTOYS pro dětský pokoj zdarma! Stačí se zúčastnit soutěže, kterou jsme pro vás připravili, a Vy můžete být ten šťastný výherce. Více informací najdete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.