Antracitový odpadkový koš Wenko Barcelona S, výška 20 cm – styl a praktičnost v jednom


Koupelnové doplňky Wenko – usnadnění každodenního fungování

Pořiďte si šikovné koupelnové doplňky Wenko. Zaručeně vám usnadní každodenní fungování a zároveň vás jednoduše uspokojí svojí šikovností. Koupelna je místem, kde se od nás vyžaduje nejen designová elegance, ale také praktičnost a funkčnost. S těmito doplňky se tak nemusíte obávat, že by byly v rozporu s vašimi přáními.

Výhodou tohoto kousku je navíc to, že přichází rovnou z celé kolekce. Doplnit ho tak můžete dalšími praktickými vychytávkami ve stejném designu.

Antracitový odpadkový koš Wenko Barcelona S – pro tentokrát o odpad u každé Winky postaráno

Antracitový odpadkový koš Wenko Barcelona S vás okouzlí svým jednoduchým a elegantním designem. Jeho velikost vám umožní umístit ho na skoro každé místo a zároveň si nezabere příliš mnoho místa. S maximální výškou 20 cm dokáže uspokojit většinu požadavků a zároveň zůstává velice praktickým řešením pro vaši koupelnu. A tak se s tímto košem v našem sortimentu Vám odpad rozhodně u Winky nezůstane.

A co je na tomto koši unikátní? Díky jeho materiálu a konstrukci odolává vlhkosti a nešetrnému zacházení. Pokud byste tedy měli koš umístěný kousek od sprchy, nemusíte se bát, že by o něj váš vášnivý mok. A to není úplně všechno – koš lze snadno vyčistit a udržovat v perfektním stavu.

A navíc má koš i své kamarády. Můžete si jej směle vychutnat v kombinaci s celou řadou dalších doplňků Wenko, jako je třeba kruhová šmýkačka na vanu nebo zrcadlo na stěnu.

Antracitový odpadkový koš Wenko Barcelona S

Objevte více informací o Antracitovém odpadkovém koši Wenko Barcelona S

Příspěvek byl publikován v rubrice Země JAS a jeho autorem je Země JAS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.